• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-11-09 08:48 Time کشتارگاه سنتی دام شهرستان ایذه بدلیل مشکلات بهداشتی بطور کامل تعطیل شد
 
در جلسه کمیته ساماندهی امور کشتارگاههای دام استان خوزستان مصوب گردید، کشتارگاه سنتی دام شهرستان ایذه برای همیشه تعطیل گردد.

به گزارش فاخته به نقل از روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان خوزستان، دکتر مصطفی کنار کوهی مدیر کل دامپزشکی استان خوزستان با اعلام این خبر افزود: سی و هفتمین جلسه کمیته ساماندهی امور کشتارگاههای دام استان به ریاست جناب دکتر عبیات معاون محترم عمرانی استاندار در محل سالن جلسات استانداری در مورخ 7/11/1399 تشکیل شد.
در این جلسه که با حضور کلیه مدعوین تشکیل گردید نسبت به بررسی مشکلات بهداشتی کشتارگاه سنتی دام در شهرستانهای دزفول و بهبهان و مخاطرات ناشی از آن در سلامت جامعه و اتخاذ تصمیمات لازم به منظور رفع معضلات بهداشتی و صیانت از سلامت جامعه هدف اتخاذ گردید.

جدیدترین خبرهای حوزه دامپزشکی و صنایع دام و طیور را در کانال تلگرامی فاخته دنبال کنید. (کلیک کنید)
لازم به توضیح است در این جلسه مقرر گردید کشتارگاه سنتی دام شهرستان ایذه بطور کامل و برای همیشه تعطیل گردد و کلیه دستگاههای نظارتی و اجرایی شهرستان ایذه نسبت به تشدید برخورد با عاملین کشتار غیر مجاز دام که تهدید کننده بهداشت عمومی از طریق کشتار و عرضه دام بصورت غیر بهداشتی می¬باشند اقدام نمایند.

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
051-37573506
04  نشانی:
خراسان رضوی-مشهد-بلوار هنرور-هنرور4 پلاك 10.2
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری

 
سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۹
 
26 - رجب - 1442
 
2021 - Mar - 09