• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-11-07 18:40 Time شرحی بر بیمه تأمین اجتماعی، کد کارگاهی مجازی اختصاص یافته به نظام دامپزشکی و مراحل ثبت نام آن
 
بر اساس این تفاهم نامه و کد کارگاهی اختصاص یافته، آن دسته از اعضای محترم سازمان نظام دامپزشکی که در بخش خصوصی فعالیت دارند می‌توانند از مزایای بیمه درمانی (به همراه اعضای تحت تکفل) و درج سابقه کار مرتبط در سوابق خویش بهره‌مند شوند.

به گزارش فاخته، سازمان نظام دامپزشکی جمهوری اسلامی ایران در راستای خدمت رسانی مطلوب به اعضای فرهیخته خود در سراسر کشور و نظر به نیاز مبرم آنان به استفاده از مزایای درمانی و سابقه کار مرتبط، اقدام به مذاکره با سازمان تأمین اجتماعی نمود که نتیجه این مذاکرات منتج به عقد تفاهم نامه شماره ۶۵۲ فنی فی مابین دو سازمان و اختصاص کد کارگاهی مجازی به سازمان نظام دامپزشکی شد.

بر اساس این تفاهم نامه و کد کارگاهی اختصاص یافته، آن دسته از اعضای محترم سازمان نظام دامپزشکی که در بخش خصوصی فعالیت دارند می‌توانند از مزایای بیمه درمانی (به همراه اعضای تحت تکفل) و درج سابقه کار مرتبط در سوابق خویش بهره‌مند شوند.

پس از طی تشریفات اداری و قانونی مربوط به عقد این تفاهمنامه، موضوع به دفاتر نظام دامپزشکی استان‌ها جهت اجرا ابلاغ شد و در حال حاضر اعضای محترم می‌توانند با مراجعه به نظام دامپزشکی استان محل سکونت خود نسبت به استفاده از این فرصت طلایی اقدام نمایند.

مراحل و نحوه ثبت نام متقاضیان به شرح ذیل می‌باشد:

اعضای جدید بدون سابقه بیمه قبلی:
۱- مراجعه به نظام دامپزشکی استان و اخذ معرفی نامه به همراه فرم ثبت نام اولیه بیمه

۲- مراجعه به سازمان تامین اجتماعی شعبه مربوطه به همراه معرفی نامه و مدارک شخصی(شناسنامه،کارت ملی،عکس)و ثبت  در دبیرخانه مشاغل خاص بیمه‌ای.

۳- انجام معاینات و آزمایشات مرتبط در صورت صلاحدید شعبه در کلینیک‌های مربوطه و سپس تحویل جواب معاینات به شعبه بیمه و اخذ شماره بیمه و دریافت جوابیه جهت تحویل به نظام دامپزشکی.

۴- تحویل مدارک فردی به نظام دامپزشکی استان و تکمیل ثبت نام جهت تنظیم لیست بیمه برای ارسال به شعبه تأمین اجتماعی(کارت نظام ،شناسنامه ،کارت ملی،عکس ،شماره بیمه و جوابیه ماخوذه از شعبه بیمه ای)

جدیدترین خبرهای حوزه دامپزشکی و صنایع دام و طیور را در کانال تلگرامی فاخته دنبال کنید. (کلیک کنید)

اعضای دارای سابقه بیمه قبلی:
۱- مراجعه به نظام دامپزشکی استان و اخذ معرفی نامه و فرم ثیت نام ممهور به مهر نظام خطاب به شعبه تامین اجتماعی مربوطه.

۲- ثبت نامه در دبیرخانه شعبه بیمه‌ای و بخش مشاغل خاص بیمه ای به همراه مدارک مربوطه (شناسنامه،کارت ملی،عکس ودفترچه بیمه یا شماره بیمه قبلی و فرم ثیت نام و معرفی نامه)

۳- جمع آوری سابقه بیمه قبلی در شعبه مورد نظر مطابق فرم موجود.

۴- اخذ جوابیه معرفی نامه اولیه از شعیه بیمه ای و تحویل به نظام دامپزشکی استان به همراه مدارک (کارت نظام،شناسنامه، کارت ملی، عکس، شماره بیمه یا دفترچه بیمه و جوابیه اخذ شده از شعبه بیمه‌ای)

🔹توضیحات:
▫️افراد بالای ۵۰ سال بایستی دارای سابقه بیمه قبلی باشند.
▫️افزودن افراد جدید در کارگاه صرفا با تقاضای کتبی انجام میگیرد.
▫️خروج از لیست بیمه شدگان صرفا با تقاضای کتبی بیمه شده قابل انجام است که بایستی در لیست بیمه ماهانه ترک کار نامبرده قید گردد تا تبعات بعدی (جریمه های احتمالی کارگاه)شامل نظام دامپزشکی استان نگردد.

▫️صرفا پس از ارائه لیست ماهانه به شعبه تامین اجتماعی،افراد تحت تکفل می توانند از دفترچه درمانی استفاده نمایند.

▫️نوع بیمه اجباری بوده و دریافت دفترچه درمانی برای تمامی اعضای خانواده تحت تکفل رایگان می باشد.

▫️این نوع بیمه شامل دفترچه درمانی و سابقه کار دامپزشکی و یازنشستگی و فاقد بیمه بیکاری می باشد.

▫️افراد متاهل در صورت داشتن سابقه پرداخت بیمه ۲ سال و فعال بودن بیمه در زمان تاهل در این کارگاه مطابق قانون تامین اجتماعی از هدیه ازدواج بهره‌مند شوند. 

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
051-37573506
04  نشانی:
خراسان رضوی-مشهد-بلوار هنرور-هنرور4 پلاك 10.2
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری

 
سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۹
 
26 - رجب - 1442
 
2021 - Mar - 09