• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-11-07 18:35 Time آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در صورت شیوع قابل انکار و اختفا نیست/ دامپزشکی بر اساس پروتکل‌‌های جهانی با گله‌های آلوده برخورد می‌کند
 
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در صورت شیوع قابل انکار و اختفا نیست و باید بررسی‌هایی لازم در زمینه وجود این ویروس در کشور توسط سازمان دامپزشکی صورت بگیرد.

به گزارش فاخته، پرویز اوسطی عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص شیوع آنفولانزای پرندگان در بین واحدهای پرورش مرغ، گفت: در صورت شیوع ویروس آنفولانزای پرندگان در بین واحدهای مرغداری تلفات بسیار زیادی به همراه دارد و بلافاصله محل مشاهده تلفات قرنطینه می‌شود.

نماینده مردم قروه و دهگلان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه آنفولانزای پرندگان در صورت شیوع قابل انکار و اختفا نیست، عنوان کرد: باید بررسی‌هایی لازم در زمینه شیوع ویروس آنفولانزای پرندگان توسط سازمان دامپزشکی صورت بگیرد.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه سازمان دامپزشکی قطعا در صورت شیوع آنفولانزای پرندگان اقدامات لازم را انجام می‌دهد، ادامه داد: دامپزشکی به صورت مرتب گله‌های مرغ را پایش و با مشاهده علائم بیماری بر اساس پروتکل‌های جهانی و بین المللی اقدام می‌کند.

جدیدترین خبرهای حوزه دامپزشکی و صنایع دام و طیور را در کانال تلگرامی فاخته دنبال کنید. (کلیک کنید)

 عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در خصوص احتمال تاثیر شیوع آنفولانزای پرندگان بر میزان تولید گوشت مرغ و تخم مرغ، گفت: متاسفانه شیوع آنفولانزای پرندگان بر میزان تولید گوشت مرغ و تخم مرغ تاثیر منفی دارد و با شروع فصل گرما این بیماری از بین می‌رود./

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
051-37573506
04  نشانی:
خراسان رضوی-مشهد-بلوار هنرور-هنرور4 پلاك 10.2
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری

 
سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۹
 
26 - رجب - 1442
 
2021 - Mar - 09