• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-10-30 18:34 Time گران فروشی 250 میلیون ریالی شرکت پخش سراسری واکسن در سطح استان کردستان
 
رئیس اداره دارو و درمان دامپزشکی کردستان روز سه شنبه 30 دی ماه 99 از شناسایی تخلفات یک شرکت پخش سراسری دارو و واکسن دامپزشکی به خاطر گران فروشی در استان کردستان خبر داد.

  به گزارش فاخته به نقل از روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان کردستان، رئیس اداره دارو و درمان دامپزشکی کردستان روز سه شنبه 30 دی ماه 99 از شناسایی تخلفات یک شرکت پخش سراسری دارو و واکسن دامپزشکی به خاطر گران فروشی در استان کردستان خبر داد.

دکتر گلاله قادرمزی رئیس اداره دارو و درمان اداره کل دامپزشکی استان کردستان بیان داشت در اجرای طرح رصد و پایش تا تامین دارو و واکسن های دامی و در بازدید کارشناسان ستادی این اداره کل از یکی از شرکت های پخش استانی دارو و واکسن دامی در مورخه 22 دی سال جاری مشخص گردید که پنج قلم واکسن که توسط یکی از شرکت های پخش سراسری توزیع شده بود بدون ارائه فاکتور فروش واکسن های ارسالی به شرکت استانی، با قیمت بالاتر از قیمت مصوب سازمان حمایت از مصرف کنندگان به فروش رسانده بود.

قادرمزی افزود در بررسی های دقیق تر کارشناسان این اداره کل موضوع گران فروشی شرکت پخش سراسری به مبلغ 250 میلیون ریال به شرکت پخش استانی و همچنین گران فروشی شرکت استانی به مبلغ 140 میلیون ریال محرز گردید.

جدیدترین خبرهای حوزه دامپزشکی و صنایع دام و طیور را در کانال تلگرامی فاخته دنبال کنید. (کلیک کنید)

وی در ادامه گفت در حمایت از حقوق شهروندان عزیز پرونده ای با درج مستندات و ادله متقن توسط این اداره کل تکمیل و به مراجع قضایی برای رسیدگی و برخورد قانونی با متخلفین ارجاع گردید.

قادرمزی ادامه داد بازرسان اداره کل دامپزشکی استان کردستان سال گذشته نیز تخلفاتی از همین شرکت پخش سراسری از جمله عرضه داروهای قاچاق دامی، فروش بدون فاکتور و توزیع خارج از شبکه شناسایی و گزارش کردند.

وی ضمن اطمینان به مردم شریف استان برای نظارت دقیق، مستمر و سرزده بر مراکز عرضه و توزیع دارو و واکسن های دامی در سطح استان کردستان برای احقاق حقوق شهروندان، از بهره برداران عزیز درخواست نمود هر گونه گران فروشی و کم فروشی در این زمینه را از طریق سامانه پیغام گیر شبانه روزی 1512 این اداره کل اطلاع رسانی نمایند تا خادمین شما در اداره کل دامپزشکی کردستان در کوتاه ترین زمان بررسی و رسیدگی نمایند.   

دیدگاه (4)

This comment was minimized by the moderator on the site

فيلم جديد رونمايي شد
براي لاپوشاني هم باند بودن!!!!
راست ميگين كل فاكتورهارو برسي كنين البته نه مثل سري قبل كه فقط ٧ ميليون دز برسي سد و ٥٠ ميليون دز واكسن ..... شد
مطين باشين رسيدگي نكنيد گزارش به دادستاني ميديم

آخرین بار در تاریخ حدود 1 ماه قبل توسط فاخته نیوز ویرایش شد فاخته نیوز
This comment was minimized by the moderator on the site

عالی.خداقوت به بازرسان سخت کوش اداره کل دامپزشکی کردستان.کاش این موضوعات با جدیت درسایر استانها هم پیگیری میشد که سریعتر شرکتهای سراسری متخلف شناسایی ومجازات میشدند

This comment was minimized by the moderator on the site

افرین به‌کردستان

This comment was minimized by the moderator on the site

از روی شماره ساخت پیگیری بشود ممکن است خیلی مسائل جدیدی پیش بیاد. خدا کنه این دوستان برای فروش کالای یکی دیگه این مسائل رو مطرح نکرده باشند. الان از همون منطقه این اداره جنس قاچاق به شهر های دیگه هم پیشنهاد میکنند که از چشم این دوستان دور مانده.

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
051-37573506
04  نشانی:
خراسان رضوی-مشهد-بلوار هنرور-هنرور4 پلاك 10.2
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری