• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی:
Time 1399-10-27 13:04 Time سازمان دامپزشکی کشور لشکر عظیمی همچون ارتش است که در راستای تولید غذای سالم و حلال در جامعه، بسیجی وار فعالیت می نماید
 
جلسه شورای هماهنگی سازمان جهاد کشاورزی استان در شهرستان جدیدالتاسیس بمپور با حضور حجة الاسلام و المسلمین تقوی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی تشکیل شد.

به گزارش فاخته به نقل از روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان سیستان و بلوچستان، در این جلسه رئیس و معاونین سازمان جهاد کشاورزی استان، امام جمعه شهرستان ایرانشهر، فرماندار بمپور، مدیرکل دامپزشکی استان و جمعی از مدیران و مسئولین ادارات تابعه حضور یافتند.

در این جلسه، مدیر کل دامپزشکی استان درخصوص اقدامات کلی سازمان دامپزشکی کشور از جمله رصد و پایش و کنترل بیماری های دامی و مشترک بین انسان و دام، نظارت های بهداشتی و شرعی بر مراحل تولید و توزیع فرآورده های خام دامی و غذای حلال و سالم در جامعه و همچنین ظرفیت های استان در زمینه دامپزشکی توضیحاتی را عنوان نمود.

حجة الاسلام والمسلمین تقوی با تاکید بر اهمیت کار دامپزشکی گفت: سازمان دامپزشکی کشور لشکر عظیمی همچون ارتش است که در راستای تولید غذای سالم و حلال در جامعه، بسیجی وار فعالیت می نماید.

وی افزود: سلامت جامعه ارتباط نزدیکی با تلاش های دامپزشکان دارد همانطور که وزارت بهداشت متولی سلامت مردم است دامپزشکی نیز با همان حساسیت در سلامت دام و به دنبال آن در سلامت جامعه نقش به سزایی دارد و این در حالی است که مردم این سربازان گم نام عرصه سلامت را به درستی نمی شناسند.

جدیدترین خبرهای حوزه دامپزشکی و صنایع دام و طیور را در کانال تلگرامی فاخته دنبال کنید. (کلیک کنید)

نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی ابراز داشت: دغدغه ی ما باید کار فرهنگی و اصلاح الگوی مصرف باشد همانطور که دغدغه ی مقام معظم رهبری بوده؛ لذا حوزه ی نمایندگی ولی فقیه آماده همکاری با تمامی افرادی است که در حوزه بهبود معیشت مردم فعالیت دارند و به ویژه وزارت جهاد کشاورزی و سازمان دامپزشکی کشور که فعالیتشان در راستای امنیت غذایی جامعه است.

وی عنوان داشت: وزارت جهاد کشاورزی و سازمان دامپزشکی نهاد علمی هستند و برای قدرتمندتر شدن باید به علم خود بیافزایند و عملشان پایه و اساس علمی داشته باشد چرا که عمل بدون علم کارایی ندارد.

در این جلسه، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان بیان داشت: استان سیستان و بلوچستان دارای ظرفیت های بالقوه بسیاری بوده که می توان در حوزه کشاورزی و دامپروری این ظرفیت ها را به حالت بالفعل رساند و حتی بخش قابل توجهی از گوشت کشور را تامین کرد.

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
051-37573506
04  نشانی:
خراسان رضوی-مشهد-بلوار هنرور-هنرور4 پلاك 10.2
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری

 
سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۹
 
26 - رجب - 1442
 
2021 - Mar - 09