• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-10-26 18:44 Time ضبط و معدوم سازی ماهی حرام گوشت در قرچک
 
رئیس دامپزشکی شهرستان قرچک گفت: ۵۰۰ کیلوگرم ماهی حرام گوشت در شهرستان قرچک کشف و ضبط شد.

به گزارش فاخته به نقل از خبرگزاری فارس از قرچک، عبدالحسین محبی رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان قرچک صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در گشتی مشترک توسط کارشناسان نظارت بر بهداشت عمومی و فرآورده خام دامی به همراه مأموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی شهرستان قرچک هنگام بازدید از اماکن عرضه فرآورده خام دامی به یک فروشنده دوره گرد ماهی مشکوک و پس از بازرسی‌ انجام گرفته مقدار ۵۰۰ کیلوگرم ماهی حرام گوشت کشف و ضبط کردند.

وی گفت: پرونده فرد متخلف برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی ارجاع داده شد.

جدیدترین خبرهای حوزه دامپزشکی و صنایع دام و طیور را در کانال تلگرامی فاخته دنبال کنید. (کلیک کنید)

رئیس شبکه دامپزشکی قرچک ادامه داد: براساس بخشنامه‌های بهداشتی و قرنطینه‌ای سازمان دامپزشکی، بازدید کارشناسان اداره دامپزشکی از مراکز فروش فرآورده‌های خام دامی مستمر انجام می‌شود تا شهروندان از سلامت، کیفیت و بهداشتی بودن فرآورده‌های خام دامی عرضه شده و شرایط بهداشتی مکان‌های عرضه اطمینان حاصل کنند.

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
051-37573506
04  نشانی:
خراسان رضوی-مشهد-بلوار هنرور-هنرور4 پلاك 10.2
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری

 
سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۹
 
26 - رجب - 1442
 
2021 - Mar - 09