• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
استاندار خراسان جنوبی:
Time 1399-10-26 18:34 Time آزمایشگاه پی سی آر در خراسان جنوبی استقرار می‌یابد
 
استاندار خراسان جنوبی گفت: آزمایشگاه پی سی آر هفته آینده در استان استقرار خواهد یافت تا دغدغه نمونه‌های آزمایشگاهی در خصوص آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در استان نداشته باشیم.

حمید ملانوری، امروز جمعه ۲۶ دی در جلسه بررسی آخرین وضعیت آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در واحدهای آسیب دیده استان اظهار کرد: صنعت تولید مرغ و تخم مرغ یک ظرفیت خوب اقتصادی در استان است.

به گزارش فاخته به نقل از ایسنا، وی افزود: درگیرشدن واحدهای تولیدی مرغ با ویروس آنفلوانزای فوق حاد پرندگان، آشفتگی زیادی در استان ایجاد کرده که باید با همکاری تولیدکنندگان و متولیان این امر هر چه زودتر اقداماتی در این خصوص انجام شود.

استاندار خراسان‌جنوبی با انتقاد از اطلاع رسانی کُند و عدم آموزش کافی در خصوص این بیماری، اظهار کرد: سازمان جهادکشاورزی و دامپزشکی در خصوص اطلاع رسانی و آموزش به تولیدکنندگان باید اقدامات موثرتری انجام دهند تا خسارت‌ها ناشی ازاین بیماری‌ها و انتشار آن به حداقل برسد.

جدیدترین خبرهای حوزه دامپزشکی و صنایع دام و طیور را در کانال تلگرامی فاخته دنبال کنید. (کلیک کنید)

ملانوری یادآور شد: با توجه به اینکه واحدهای تولیدی در استان خواستار تسهیلات برای برگشت به تولید هستند، مصوب شد تا مؤسسات و بیمه‌ها و متولیان این امر در این خصوص مشارکت لازم را انجام دهند تا هر چه زودتر بعد از پاکسازی و ضدعفونی واحد تولیدی به چرخه تولید برگردند.

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
051-37573506
04  نشانی:
خراسان رضوی-مشهد-بلوار هنرور-هنرور4 پلاك 10.2
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری

 
سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۹
 
26 - رجب - 1442
 
2021 - Mar - 09