• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
رییس شبکه دامپزشکی شهرستان ایلام:
Time 1399-10-24 11:20 Time طرح توسعه مشاغل خانگی زنجیره ارزش افزوده پرورش دام را تکمیل می‌کند
 
رییس شبکه دامپزشکی شهرستان ایلام گفت: طرح توسعه مشاغل خانگی می‌تواند بسیاری از مشکلات این حوزه را مرتفع کند.

به گزارش فاخته به نقل از ایسنا، دکتر «محمد علی‌رحمی»  در دیدار مدیراشتغال جهاددانشگاهی ایلام، به سنگینی تعریف غیر علمی دامداری بر وجهه علمی آن اشاره کرد و گفت: فقدان پشتیبان قوی، آموزش‌های مفید و متداوم با توجه به نیاز دامداران را از مشکلات این حوزه برشمرد.

وی ادامه داد: نهادها و بنیادهای مرتبط نیاز دامداران را به طور کامل برآورده نمی‌کنند. علی‌رغم اینکه کارهای کارشناسی صورت گرفته اما تسهیلاتی مورد نیاز دامداران پرداخت نمی‌شود و علل و عوامل دیگر که موجب شده است زنجیره ارزش افزوده در استان صورت نگیرد.

جدیدترین خبرهای حوزه دامپزشکی و صنایع دام و طیور را در کانال تلگرامی فاخته دنبال کنید. (کلیک کنید)

مدیر دامپزشکی شهرستان ایلام با بیان اینکه قرار گرفتن پرورش بز و گوسفند در استان ایلام در لیست رسته های شغلی طرح توسعه مشاغل خانگی، نوید بخش حرکت‌های علمی قابل قبول در این عرصه است، گفت: امیدواریم جامعه هدف از مزایای این طرح بهره لازم را ببرند.

 در این دیدار مهندس «یونس میرزایی» مدیر واحد اشتغال جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام اهداف کلی طرح الگوی نوین مشاغل خانگی را با کارفرمایی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بویژه اهداف طرح، شناسایی نیازها و ظرفیت‌ها در کشور، استان و شهرستان را تشریح کرد.

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
051-37573506
04  نشانی:
خراسان رضوی-مشهد-بلوار هنرور-هنرور4 پلاك 10.2
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری

 
پنجشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹
 
8 - جمادی ثاني - 1442
 
2021 - Jan - 21