• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-10-24 08:12 Time انتصاب عضو هیئت علمی گروه دامپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز به‌عنوان نماینده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در هیئت‌ نظارت بر تشکل‌های اسلامی آذربایجان شرقی
 
عضو هیئت علمی گروه دامپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز به‌عنوان نماینده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در هیئت‌های نظارت بر تشکل‌های اسلامی استان آذربایجان شرقی منصوب شد.

به گزارش فاخته به نقل از خبرنگار خبرگزاری آنا از تبریز، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در حکمی احمدرضا بیضائی عضو هیئت علمی گروه دامپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز را به‌عنوان نماینده خود در هیئت‌های نظارت بر تشکل‌های اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی منصوب کرد.

در بخشی از حکم دکتر محمدمهدی طهرانچی خطاب به احمدرضا بیضائی آمده است: نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جنابعالی و با استناد به بند ب ماده ۲ آیین‌نامه اجرایی توسعه، تسهیل و ارتقای فعالیت‌های تشکل‌های اسلامی دانشگاهیان به موجب این حکم به‌عنوان نماینده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در هیئت نظارت بر تشکل‌های اسلامی استان آذربایجان شرقی منصوب می‌شوید.

در ادامه این حکم ابراز امیدواری شده است با استعانت از خداوند متعال و بهره‌مندی از رهنمودهای امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری مبنی‌بر گسترش فضای انقلابی در دانشگاه، علاوه‌بر ایجاد تعامل سازنده با سایر اعضای هیئت نظارت و با هماهنگی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه، وفق مقررات مربوطه به انجام وظایف زیر با جدیت اقدام کنید.

جدیدترین خبرهای حوزه دامپزشکی و صنایع دام و طیور را در کانال تلگرامی فاخته دنبال کنید. (کلیک کنید)

به گزارش آنا، وظایف اشاره شده در حکم شامل شرکت منظم و مؤثر در جلسات هیئت نظارت، برقزاری ارتباط مستمر و منظم با تشکل‌ها، زمینه‌سازی برای توسعه و ارتقای فعالیت در تشکل‌ها، تلاش برای ارتقای فکری، معرفتی و بصیرت تشکل‌ها و شبکه‌سازی فعالان دانشجویی است.

احمدرضا بیضائی سرپرستی دانشگاه آزاد اسلامی مرکز تركمانچای، سرپرستی دانشگاه آزاد اسلامی مرکز خامنه، مدير امور بين‌الملل دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبريز و سرپرست سازمان بسيج اساتيد سپاه عاشورا را در سوابق اجرایی خود دارد.

 

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
051-37573506
04  نشانی:
خراسان رضوی-مشهد-بلوار هنرور-هنرور4 پلاك 10.2
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری

 
پنجشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹
 
8 - جمادی ثاني - 1442
 
2021 - Jan - 21