• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-10-24 08:07 Time لزوم بررسی مشکلات منطقه رودبار در بخش کوهنانی / ایجاد نمایندگی دامپزشکی و نمایندگی راهداری در بخش کوهنانی
 
نماینده مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس بابیان اینکه بررسی مشکلات منطقه رودبار در بخش کوهنانی الزامی است،گفت: ایجاد نمایندگی دامپزشکی و نمایندگی راهداری در بخش کوهنانی در دستور کار قراربگیرد.

به گزارش فاخته به نقل از خبرگزاری خانه ملت، حجت الاسلام و المسلمین،محمد رضا مبلغی نماینده کوهدشت و رومشکان ،ضمن بازدید از بخش کوهنانی و روستاهای تخریب شده در منطقه رودبار،در جلسه شورای اداری این بخش شرکت کرد.

نماینده کوهدشت و رومشکان در مجلس شورای تصریح کرد: در این جلسه که با حضور هفت تن از مدیران کل استان و پاره ای از مسئولین شهرستانی برگزار گردید، مشکلات بخش کوهنانی و بویژه منطقه رودبار مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

جدیدترین خبرهای حوزه دامپزشکی و صنایع دام و طیور را در کانال تلگرامی فاخته دنبال کنید. (کلیک کنید)

وی ادامه داد:پیگیری بخشی از مطالبات مردم در خصوص دریافت وجوه املاک و زمین هایی که در معرض آب سد قرار گرفته اند و ارائه خدمات دستگاه های ذیربط برای سایت های جانمایی شده نیز در این نشست مورد بررسی قرار گرفت.

نماینده کوهدشت و رومشکان در مجلس یادآورشد :روکش آسفالت برای ورودی شهر کوهنانی ، آسفالت ۱۵ کیلومتر جاده وسکور ، ایجاد سدبند چم قره ، ایجاد نمایندگی دامپزشکی و نمایندگی راهداری در بخش کوهنانی از جمله مباحث و مصوبات این جلسه بود.

 

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
051-37573506
04  نشانی:
خراسان رضوی-مشهد-بلوار هنرور-هنرور4 پلاك 10.2
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری

 
پنجشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹
 
8 - جمادی ثاني - 1442
 
2021 - Jan - 21