1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-10-18 16:42 Time نشست صمیمانه رییس سازمان دامپزشکی کشور با همکاران اداره کل دامپزشکی استان البرز
 
روز پنجشنبه 18 دی ماه دکتر ماکنعلی رییس سازمان دامپزشکی کشور با حضور در اداره کل دامپزشکی استان البرز با پرسنل و همکاران اداره کل دیدار و گفتگو کرد و به سوالات آنان پاسخ داد.

به گزارش فاخته به نقل از روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان البرز، دکتر ماکنعلی با حضور در اداره کل دامپزشکی استان البرز در نشستی  با حضور مدیرکل، معاونین، مسئولین و پرسنل در محل سالن جلسات این اداره تشکیل شد با مشکلات و مسائل مرتبط با حوزه کاری آنان آشنا شد.

دکتر ماکنعلی رییس سازمان دامپزشکی کشور در پاسخ به مسائل مرتبط با آزمایشگاه، با اشاره به اهمیت وجود آزمایشگاه و سختی کار پرسنل آن گفت: جلسه راهبرد سالانه آزمایشگاه ها که قرار است به زودی در مرکز ملی تشخیص، آزمایشگاه های مرجع و مطالعات کاربردی تشکیل شود در 3 محور ساماندهی در تجهیزات آزمایشگاهی، نیروی انسانی و امنیت آزمایشگاه ها مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

دکتر توکلی مدیرکل دامپزشکی استان البرزدر این نشست ضمن عرض خیر مقدم به دکتر ماکنعلی رییس سازمان دامپزشکی کشور، دکتر خداویردی معاون تشخیص و درمان، دکتر حبیبی مدیرکل مرکز ملی تشخیص، آزمایشگاه های مرجع و مطالعات کاربردی و دکتر زارعان رییس روابط عمومی با ارائه گزارشی از عملکرد مجموعه دامپزشکی استان البرز به پیگیری زمین برای احداث ادارات دامپزشکی شهرستان طالقان و کرج و همچنین اداره دامپزشگی شهرستان فردیس اشاره کرد و گفت: با تشکیل کارگروهی پیگیری مشکل استیجاری بودن ادارات دامپزشکی شهرستان های کرج، فردیس و طالقان در دستور کار قرار گرفت و با هماهنگی و مساعدت دکتر شهبازی استاندار، رییس سازمان جهاد کشاورزی و رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان نتایج خوبی بدست آمده که یکی از آنها رفع مشکل اداره دامپزشکی طالقان است و اداره دامپزشکی فردیس در مراحل آخر کار واگذاری محل قرار دارد.

جدیدترین خبرهای حوزه دامپزشکی و صنایع دام و طیور را در کانال تلگرامی فاخته دنبال کنید. (کلیک کنید)

وی در ادامه به وجود تعداد 6 کشتارگاه صنعتی طیور در استان که دارای رتبه بی می باشند اشاره کرد و اظهار داشت: جلسات متعددی با معاون اقتصادی استانداری، امور بانک ها، سازمان جهاد کشاورزی، سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و ارگان های مرتبط برگزار شده است و موفق به هماهنگی دریافت تسهیلات کم بهره توسط مدیران کشتارگاه ها جهت خرید تجهیزات لازم راه اندازی خط 2 شدیم.

دکتر توکلی در گزارش حوزه فنی ادامه داد: با تلاش همکاران و پرسنل اداره کل دامپزشکی استان البرز در سال گذشته هیچ کانون فعال بیماری تب برفکی در استان وجود نداشت و در سال جاری نیز گزارشی از وجود بیماری ارائه نشده است.

وی تصریح کرد: تا کنون کانون بیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در استان البرز شناسایی نشده است و مراقبت های فعال و غیر فعال در حال انجام می باشد و تمام گله های طیور استان در مقابل بیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان واکسینه شده و همچنین گله های بالای 70 هفته در طیور تخمگذار حذف شده اند.

مدیرکل دامپزشکی استان البرز افزود: افتتاح و راه اندازی آزمایشگاه مولکولی اداره کل در سال گذشته موجب افزایش سرعت تشخیص بیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان شده است.

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
051-37573506
04  نشانی:
خراسان رضوی-مشهد-بلوار هنرور-هنرور4 پلاك 10.2
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری