1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان دامپزشکی کشور:
Time 1399-10-11 15:23 Time امروز جهادی مهم تر از جهاد اقتصادی نداریم
 
مسول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان دامپزشکی کشور صبح امروز با شرکت در جلسه شورای هماهنگی مدیران اداره کل دامپزشکی خراسان رضوی اظهار کرد: طی مدت حضورم در استان شاهد افتخار آفرینی نیروهای جهادی در عرصه های مختلف بودم و این جای تقدیر دارد.

به گزارش فاخته، حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسینی مقدم با اشاره به سالروز شهادت سردار سلیمانی، گفت: انسان خدا محور در هیچ شرایطی از کار برای خدا غفلت نمی کند و خسته نمی شود.

وی با اشاره به ایام سوگواری صدیقه طاهره، حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها نیز افزود: این بانوی والا مقام با استقامت و پایداری که در دفاع از ولایت و امامت زمان خود داشت محکم ترین سند و محور برای امامت به شمار می رود.

حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسینی مقدم با اشاره به ولایتمداری شهید حاج قاسم سلیمانی نیز گفت: راه و روش سردار سلیمانی، تبدیل شده به مکتب سلیمانی و این راه باید مطالعه شود و الگوبرداری شود چرا که سخت نیازمند این مکتب هستیم.

وی گفت: امروز جهادی مهم تر از جهاد اقتصادی نداریم و حضور در عرصه سلامت دام و طیور و تولیدات دامی و کمک به تحقق جهش تولید از بالاترین مصادیق جهاد محسوب می شود.

مسول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان دامپزشکی کشور با اشاره به بازدید شب گذشته خود از کشتارگاه طیور سپیدگوشت در این استان اعلام داشت: طی مدت حضورم در مشهد و خراسان رضوی شاهد افتخار آفرینی نیروهای جهادی در عرصه های مختلف بودم و این جای تقدیر دارد.

جدیدترین خبرهای حوزه دامپزشکی و صنایع دام و طیور را در کانال تلگرامی فاخته دنبال کنید. (کلیک کنید)

وی گفت: حضور دفتر نمایندگی ولی فقیه در سازمان دامپزشکی کشور و ادارات کل از فرصت هایی است که در بخش دولتی وجود دارد که دارای ساختاری قانونمند و وظیفه مندی است.

مدیر کل دامپزشکی استان خراسان رضوی نیز در این جلسه اظهار کرد: اداره کل دامپزشکی استان از ادارات مطرح سازمان دامپزشکی کشور در سطح کشور بوده است که همواره از توان کارشناسی بالایی برخوردار بوده است.

دکتر جواد اعلمی افزود: در مجموعه استان خراسان رضوی حدود ۴۷۰ نیروی انسانی در رده ها و مقاطع مختلف در ستاد استان و ۳۲ شهرستان تابعه فعالیت دارند.

وی افزود: حدود ۲۳۰۰ واحد مرغداری گوشتی با ۵۶ میلیون قطعه در سال و ۲۱۲ مرغداری تخمگذار با ظرفیت ۴ میلیون قطعه در سال و دیگر واحدهای اجداد و مادر  در صنعت طیور استان فعال هستند و در بخش دام نیزحدود شش و نیم میلیون راس دام سبک ۳۵۰ هزار راس دام سنگین داریم.

دکتر جواد اعلمی اعلام داشت: حدود ۸۰۰ مرکز مرتبط با دامپزشکی در استان فعال هستند که در کنار ما فعالیت و خدمت رسانی دارند.

مدیر کل دامپزشکی استان در این جلسه، هادی مولودی را نیز به عنوان مشاور مدیر کل و مسول امور شهرستان ها، معرفی کرد.

در پایان این جلسه نیز لوح تهیه شده توسط مرکز روابط عمومی وزارت جهاد به علی اکبر الله پور، همکار روابط عمومی این اداره کل به جهت کسب مقام دوم در تهیه کلیپ های دو دقیقه ای در هفته دامپزشکی با حضور مسول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان دامپزشکی کشور اهدا شد.

برای دیدن عکس های جلسه کلیک کنید.

برای دیدن عکس های اهدای لوح کلیک کنید.

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
051-37573506
04  نشانی:
خراسان رضوی-مشهد-بلوار هنرور-هنرور4 پلاك 10.2
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری