1
2
3
با حضور فرماندار رشت و مدیر کل دامپزشکی گیلان؛
Time رئیس جدید شبکه دامپزشکی رشت معرفی شد
با حضور فرماندار رشت و مدیر کل دامپزشکی گیلان، بهروزی به عنوان رئیس جدید اداره دامپزشکی رشت معرفی شد.
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-10-09 14:37

به گزارش فاخته به نقل از ایلنا از رشت، علی فتح اللهی در نشست تکریم و معارفه رئیس اداره دامپزشکی شهرستان رشت که با حضور مدیر کل دامپزشکی گیلان در دفتر کار فرماندار رشت برگزار شد با بیان اینکه مجموعه دامپزشکی مستقیما با مبحث سلامتی جامعه در ارتباط است، اظهار داشت: در حوزه دامپزشکی، نوعی از اعتمادسازی و به تبع آن امنیت اجتماعی و روانی در بین مردم ایجاد می شود و مردم به درایت، کنترل و نظارت این مجموعه بر نحوه ذبح دام و طیور و انجام سایر وظایف محوله، کاملا اطمینان دارند.
فرماندار شهرستان رشت بر لزوم تشدید نظارت‌ها در دوران شیوع ویروس کووید 19 تاکید کرد و در ادامه افزود: تاثیرگذاری و حساسیت کار اداره دامپزشکی در این مدت بیش از پیش احساس می‌شود و در همین راستا می تواند تاثیر بسیار زیادی بر سلامت روحی و روانی افراد جامعه داشته باشد.

جدیدترین خبرهای حوزه دامپزشکی و صنایع دام و طیور را در کانال تلگرامی فاخته دنبال کنید. (کلیک کنید)  
 
وی عملکرد حوزه دامپزشکی را عملکردی با گستردگی بالا دانست و تصریح کرد: تعداد محدود پرسنل و کمبود امکانات و تجهیزات، باعث دشواری فراوانی برای انجام وظایف عزیزان در این سازمان شده است و اهمال در انجام هر یک از وظایف محوله می تواند صدمات جبران ناپذیری را به بطن جامعه وارد سازد.
 
فتح اللهی با بیان اینکه عملکرد سازمان دامپزشکی در شهرستان رشت، بیش از سایر شهرستان های استان زیر ذره بین نظارت مسئولان قرار دارد، بیان کرد: این نظارت دوچندان، امتیاز بزرگی برای این مجموعه محسوب شده و مسئولی که وسواس و دقت را لازمه انجام وظایف خویش بداند، از این نوع کنترل و نظارت استقبال خواهد کرد.
 
فرماندار شهرستان رشت در ادامه افزود: پیشگیری از بروز هرگونه ناامنی اجتماعی بسیار مهم بوده و در صورت بروز هر تخلفی، ما موظف به برخورد طبق ضوابط و قوانین با چاشنی درایت و تدبیر در امور هستیم تا نگاه بدبینی در سطح جامعه نهادینه نشود.
 
در پایان این نشست با تقدیر از زحمات و تلاش های سیده طاهره شهیدی، مهدی بهروزی به عنوان رئیس جدید اداره دامپزشکی شهرستان رشت معرفی شد.

مطالب مرتبط

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
051-37573506
04  نشانی:
خراسان رضوی-مشهد-بلوار هنرور-هنرور4 پلاك 10.2
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری

 
چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰
 
2021 - Oct - 20