• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1398-11-11 Time واگذاری صدور و تمدید پروانه الکترونیکی خودرو‌های حمل در سامانه cert به شهرستان‌ها
 
صدور و تمدید پروانه الکترونیکی خودرو‌های حمل در سامانه cert به شبکه‌های دامپزشکی شهرستان‌ها واگذار شد. ...

به گزارش فاخته به نقل از خبرگزاری صدا و سیما مرکز خراسان جنوبی، رئیس اداره نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی دامپزشکی استان گفت: واگذاری صدور و تمدید پروانه الکترونیکی خودرو‌های حمل در سامانه cert به شهرستان‌هادر راستای موافقت حوزه ریاست، حقوقی و ارزیابی عملکرد سازمان دامپزشکی در خصوص واگذاری صدور و تمدید پروانه الکترونیکی خودرو‌های حمل و نیز تصویب در کمیته فنی استان با هماهنگی دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری سازمان، صدور و تمدید پروانه الکترونیکی خودرو‌های حمل از هم اکنون به شبکه‌های دامپزشکی شهرستان‌ها تفویض و واگذار شد.
ملکی افزود: در این راستا صاحبان خودرو‌های حمل فراورده‌های خام دامی برای صدور و تمدید پروانه الکترونیکی بهداشتی برای خودرو دیگر نیازی به مراجعه به اداره کل دامپزشکی استان نخواهند داشت.

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
   7348537 - 0513
04  نشانی:
مشهد - بلوارعبدالمطلب - عبدالمطلب 5 - پلاک 14
04   پیام کوتاه:
   30003300887766
04    ایمیل:
   info @ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری

 
جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹
 
10 - شعبان - 1441
 
2020 - Apr - 03