• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-09-14 18:30 Time رئیس دانشکده دامپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار منصوب شد
 
قائم‌مقام دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار، در حکمی مهران مهدی‌پور را به عنوان رئیس جدید دانشکده دامپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار منصوب کرد.

به گزارش‌ فاخته به نقل از باشگاه خبرنگاران دانشجویی(ایسکانیوز)، در حکمی از سوی اباصلت بداغی قائم‌مقام و معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار، مهران مهدی‌پور به‌عنوان رئیس جدید دانشکده دامپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار منصوب شد.

اباصلت بداغی در حکم مهران مهدی‌پور، رئیس جدید دانشکده دامپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار آورده است: با توجه به هماهنگی به عمل آمده با ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار، جنابعالی به‌موجب این حکم به‌عنوان سرپرست دانشکده دامپزشکی این واحد دانشگاهی با حفظ سمت منصوب می‌شوید.

در ادامه این حکم آمده است: امید است با رعایت تقوی و بهره‌گیری شایسته از توانمندی‌های سرمایه‌ای انسانی، تمامی توان و کوشش خود را مصروف حفظ مصالح و شئونات دانشگاه کنید.

جدیدترین خبرهای حوزه دامپزشکی و صنایع دام و طیور را در کانال تلگرامی فاخته دنبال کنید. (کلیک کنید)

مهران مهدی‌پور، استادیار، عضو هیئت‌ علمی و مدیر گروه دامپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار، دارای مدرک دکترای تخصصی بهداشت و بیماری‌های آبزیان، رئیس اداره تغذیه و بهداشت اداره کل شیلات استان اصفهان، سرپرست مرکز تکثیر و پرورش آبزیان استان اصفهان، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مرکز کیش و معاون آموزشی دانشگاه آزاد واحد گرمسار را در کارنامه اجرایی خود دارد.

پیش از این سروش یوردخانی از اسفند ۹۵ رئیس دانشکده دامپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار را برعهده داشته است.

دانشکده دامپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار از سال ۱۳۶۷ با پذیرش دانشجو در مقطع کاردانی دامپزشکی فعالیت خود را آغاز کرده و از سال ۱۳۷۲ نیز در مقطع دکترای حرفه‌ای اقدام به پذیرش دانشجو کرده که اکنون با ۲۹ عضو هیئت‌علمی تمام‌وقت، فضاها، تجهیزات، مزارع تحقیقاتی و آموزشی، بیمارستان تخصصی و مجتمع آزمایشگاهی به عنوان یکی از مهم‌ترین دانشکده‌های دامپزشکی کشور به شمار می‌رود.

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
051-37573506
04  نشانی:
خراسان رضوی-مشهد-بلوار هنرور-هنرور4 پلاك 10.2
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری

 
سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۹
 
26 - رجب - 1442
 
2021 - Mar - 09