• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-09-11 16:45 Time محکومیت یک شرکت پخش داروهای دامپزشکی در گیلان به قطع سهمیه دارو به مدت سه ماه به علت توزیع خارج شبکه
 
بازرسان دامپزشکی در تمامی مراحل شبکه تولید، توزیع تا مصرف داروهای دامپزشکی نظارت کامل دارند و طی این مدت از 365 واحد کارخانجات تولیدی دارو و مکمل سازی، شرکت های پخش دارو و واکسن، دامداری ها و مرغداری ها، انبارهای خوراک دام و پت شاپ ها تعداد 1000 مورد بازدید کارشناسی صورت گرفت.

به گزارش فاخته به نقل از روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان گیلان، دکتر ساسان پشتیبان رئیس اداره تشخیص و درمان دامپزشکی استان اعلام کرد: در راستای صیانت و نظارت بر شبکه توزیع دارو و واکسن های دامی و بخش درمان دام در هشت ماهه سالجاری از داروخانه ها، مراکز درمانی و مایه کوبی بخش خصوصی دامپزشکی و شرکت های پخش دارو و آزمایشگاه های تشخیص دامپزشکی در سطح استان بیش از 1000 مورد بازدید صورت گرفت و در این خصوص تعداد 15 مورد گزارش تخلف به هیئت بدوی رسیدگی به تخلفات صنفی سازمان نظام دامپزشکی استان گیلان و تعزیرات حکومتی ارجاع داده شد.

وی اضافه کرد: در این بازدیدها با موارد تخلفی نظیر گرانفروشی دارو، توزیع خارج شبکه دارو و قاچاق دارو و واکسن برخورد شد که پرونده آنها در تعزیرات حکومتی در جریان است و در یک مورد توزیع خارج شبکه، حکم قطعی مبنی بر قطع سهمیه دارو به مدت سه ماه در خصوص یک شرکت پخش استانی توزیع دارو صادر شد.

جدیدترین خبرهای حوزه دامپزشکی و صنایع دام و طیور را در کانال تلگرامی فاخته دنبال کنید. (کلیک کنید)
رئیس اداره تشخیص و درمان دامپزشکی استان گیلان افزود: بازرسان دامپزشکی در تمامی مراحل شبکه تولید، توزیع تا مصرف داروهای دامپزشکی نظارت کامل دارند و طی این مدت از 365 واحد کارخانجات تولیدی دارو و مکمل سازی، شرکت های پخش دارو و واکسن، دامداری ها و مرغداری ها، انبارهای خوراک دام و پت شاپ ها تعداد 1000 مورد بازدید کارشناسی صورت گرفت.

دکتر پشتیبان همچنین اعلام کرد: پرونده های تخلفات دارو ودرمان از طریق دو مجرای سازمان نظام دامپزشکی و اداره تعزیرات حکومتی قابل رسیدگی می باشد.

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
051-37573506
04  نشانی:
خراسان رضوی-مشهد-بلوار هنرور-هنرور4 پلاك 10.2
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری

 
پنجشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹
 
15 - جمادی ثاني - 1442
 
2021 - Jan - 28