• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-09-11 16:32 Time پاسکاری تامین نهاده های دامی میان وزارت صمت و جهاد کشاورزی
 
عضو هیات رئیسه مجلس از پاسکاری میان وزارت جهاد کشاورزی و صنعت، معدن و تجارت برای تامین نهاده‌های دامی انتقاد کرد و خواستار فرماندهی واحد در حوزه نظام اقتصادی شد.

به گزارش فاخته، علی کریمی فیروزجائی عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به ضرورت کاهش قیمت کالاهای اساسی متناسب با سقوط نرخ ارز، گفت: در کشور ما با رشد نرخ ارز، قیمت‌ها صعودی می‌شود اما با کاهش نرخ دلار، بهای کالاها تغییری نکرده و کاهش نمی‌یابد که این امر بیانگر نبود برنامه اقتصادی مدون و مشخص و عدم انسجام در تیم اقتصادی دولت است.  

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از وجود مراجع متعدد تصمیم‌گیر در حوزه اقتصادی کشور، افزود: معاون اول رئیس جمهور باید با فرماندهی دقیق، هماهنگی‌های اقتصادی را میان وزارت صنعت، معدن و تجارت و جهاد کشاورزی، بانک مرکزی، گمرک و ... ایجاد کند تا با اخذ تدابیر ویژه از افزایش قیمت کالاهای اساسی جلوگیری شود.

وی با انتقاد از افزایش قیمت کالاهای اساسی در هفته‌های اخیر، اضافه کرد: کمیسیون‌های اقتصادی و برنامه، بودجه و محاسبات مامور شده‌اند تا مشاوره‌های لازم درباره راهکارهای جلوگیری از قیمت کالاهای اساسی را به دولت ارائه کنند.   

جدیدترین خبرهای حوزه دامپزشکی و صنایع دام و طیور را در کانال تلگرامی فاخته دنبال کنید. (کلیک کنید)

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با انتقاد از برخی تصمیمات ستاد تنظیم بازار و سازمان حمایت از مصرف کننده مبنی بر موافقت با افزایش قیمت کالاها، ادامه داد: از آنجا که دولت اراده و انگیزه لازم برای انجام وظایف خود را ندارد، نظارت بر بازار را رها کرده است.

عضو هیات رئیسه مجلس تصریح کرد: در حال حاضر تامین نهاده‌های دامی میان وزارت جهاد کشاورزی و صنعت، معدن و تجارت پاسکاری می‌شود و هیچ یک از این وزارتخانه‌ها مسئولیت این موضوع را نمی‌پذیرند در حالیکه این حوزه به تامین اقلام خوراکی مردم مربوط است./

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
051-37573506
04  نشانی:
خراسان رضوی-مشهد-بلوار هنرور-هنرور4 پلاك 10.2
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری

 
پنجشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹
 
8 - جمادی ثاني - 1442
 
2021 - Jan - 21