• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-09-11 07:53 Time پی گیری خبرگزاری ایسنا از وعده «سیاهکلی» نماینده قزوین در مجلس/ آماده پیگیری سهم دامپزشکی از بودجه سلامت هستم
 
هم‌زمان با روز مجلس بخشی از عملکرد، شعار و وعده‌های «لطف‌الله سیاهکلی» یکی از نمایندگان مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی را جمع‌آوری و دسته‌بندی کرده‌ایم، این وعده‌ها تا پایان دوره نمایندگی رصد و توسط ایسنا پیگیری خواهد شد.

به گزارش فاخته، خبرگزاری ایسنا در این مورد نوشت: «لطف‌الله سیاهکلی» با وعده نجات اقتصاد ایران و حل مشکلات معیشتی مردم بر سر کار آمد، سیاهکلی قبل از ورود به مجلس با بیان این که عضو هیچ حزبی نیستم اما از دیدگاه کارشناسی همه سلایق و جریان‌ها استفاده خواهم کرد خود را نماینده تمام مردم معرفی کرد، خبرگزاری ایسنا همزمان با روز مجلس بخشی از عملکرد، شعار و وعده‌های وی را جمع‌آوری و دسته‌بندی کرده است، این وعده‌ها تا پایان دوره نمایندگی رصد و توسط این خبرگزاری پیگیری خواهد شد.

جدیدترین خبرهای حوزه دامپزشکی و صنایع دام و طیور را در کانال تلگرامی فاخته دنبال کنید. (کلیک کنید)

و یکی از وعده ها این بوده؛ «این که دامپزشکی هیچ سهمی از بودجه سلامت ندارد یک فاجعه است و نشان می‌دهد تصمیم گیران نقش شما را در قبل از بحران نمی‌دانند و از این اصل مهم غفلت شده که برای پیگیری آن در مجلس آمادگی دارم. (۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹، با حضور در اداره دامپزشکی قزوین)»

فاخته امیدوار است تمامی نمایندگان مردم شریف در مجلس شورای اسلامی به وعده های خود در تمامی جهات و از جمله حل مشکلات دامپزشکی جامه عمل بپوشانند.

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
051-37573506
04  نشانی:
خراسان رضوی-مشهد-بلوار هنرور-هنرور4 پلاك 10.2
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری

 
پنجشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹
 
15 - جمادی ثاني - 1442
 
2021 - Jan - 28