• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس:
Time 1399-08-15 08:45 Time اختیارات حوزه بازرگانی کشاورزی به وزارت جهاد کشاورزی بازگردانده شد
 
رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: با جلسات بسیار زیاد در مجلس و پیگیری رئیس مجلس شورای اسلامی اختیارات بازرگانی حوزه کشاورزی از وزارت صنعت، معدن و تجارت به وزارت جهاد کشاورزی واگذار شد که تاثیر آن را بر روی کاهش قیمت نهاده‌های دامی می‌بینیم.

به گزارش فاخته به نقل از خبرگزاری خانه ملت، سیدجواد ساداتی نژاد رئیس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی که به همراه اعضای کمیسیون به منظور نظارت میدانی به استان اردبیل سفر کرده است، در جمع خبرنگاران، گفت: یکی از مصوبات کمیسیون سفر به استان‌های قطب کشاورزی کشور است و بر این اساس به دعوت آقای جهانگیرزاده و تاکید نایب رئیس مجلس به استان اردبیل سفر کردیم.

نماینده مردم کاشان و آران بیدگل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه پس از بازگشت به تهران در نشستی با حضور وزرای مربوطه، نمایندگان و استاندار اردبیل مصوبات سفر را تایید و اجرایی می‌کنیم، ادامه داد: تلاش می‌کنیم تا در این منطقه بسیار مهم از نظر کشاورزی تصمیماتی اتخاذ کنیم تا مشکلات موجود برطرف شود.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه مشکلات استان در زمینه کشاورزی، آب و منابع طبیعی مورد بررسی قرار گرفته، امیدواریم بتوانیم در مسیر برطرف شدن اساسی آنها گام برداریم، عنوان کرد: مسائل پایاب سد خداآفرین، صنایع فرآوری محصولات کشاورزی، صادرات محصولات، مسائل کشت و صنعت مغان، اصلاح الگوی کشت و مسائل عشایر از جمله موارد مد نظر کمیسیون کشاورزی در استان اردبیل است.

جدیدترین خبرهای حوزه دامپزشکی را در کانال تلگرامی فاخته بخوانید. (کلیک کنید)

وی در خصوص نوسانات بازار گوشت مرغ و تخم مرغ، گفت: یکی از موضوعات مهم در زمینه تولید گوشت مرغ و تخم مرغ تامین نهاده‌های دامی است، با جلسات بسیار زیاد در مجلس و پیگیری رئیس مجلس شورای اسلامی اختیارات بازرگانی حوزه کشاورزی از وزارت صنعت، معدن و تجارت به وزارت جهاد کشاورزی واگذار شد که تاثیر آن را بر روی کاهش قیمت نهاده‌های دامی می‌بینیم.

رئیس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در پایان با تاکید بر اینکه از امروز پاسخگوی سوالات کمیسیون کشاورزی مجلس در زمینه مشکلات تامین نهاده‌های دامی وزارت جهاد کشاورزی است، خاطرنشان کرد: امیدواریم انسجام در حوزه مدیریتی مشکل کمبود نهاده‌ها و افزایش قیمت مرغ و تخم مرغ را برطرف کند./

 

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
051-37573506
04  نشانی:
خراسان رضوی-مشهد-بلوار هنرور-هنرور4 پلاك 10.2
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری