• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-08-08 09:56 Time نمایندگان چینی وضعیت آبزیان صادراتی از هرمزگان به کشورشان را بررسی کردند
 
نمایندگان دامپزشکی و گمرک کشور چین در بازدید ویدیویی از کارگاه عمل آوری فرآورده‌های خام دامی و بسته بندی در هرمزگان، وضعیت بهداشتی آبزیان صادراتی از این استان به کشور خود را مورد بررسی قرار دادند.

به گزارش فاخته، مدیرکل دامپزشکی هرمزگان روز چهارشنبه در این باره گفت:این بازرسی به منظور اطمینان از تولید محصول سالم و بهداشتی و همچنین صادرات فرآورده‌های خام دامی بویژه آبزیان به مشتریان چینی انجام شد تا نسبت به رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی یادشده در مجوز ورود صادر شده توسط آن کشور اطمینان داشته باشند.
دکتر محمد جانباز افزود: محل بازدید طبق اعلام کشور مقصد محموله‌های صادراتی(چین)، از مرکز بسته بندی در شهرستان بندرلنگه که مبدا ارسال محموله آبزیان به آن کشور بود، انتخاب شد.
مدیرکل دامپزشکی هرمزگان اظهارداشت: در این راستا تیمی از این اداره کل متشکل از معاونت سلامت، رییس اداره نظارت بر بهداشت عمومی و موادغذایی، کارشناس اداره قرنطینه و امنیت زیستی و رییس اداره فاوا به  بندرلنگه اعزام شد و با حضور مدیر و مسوول فنی بهداشتی واحد منتخب، بازدید ویدئویی با موفقیت صورت گرفت.

جدیدترین خبرهای حوزه دامپزشکی را در کانال تلگرامی فاخته بخوانید. (کلیک کنید)


این بازدید ویدئویی به صورت سه جانبه با حضور سازمان دامپزشکی کشور، اداره کل دامپزشکی هرمزگان و  نمایندگان کشور چین صورت گرفت.
به گزارش ایرنا، (از ابتدای مهر ۹۸ تا مهر۹۹)، حدود ۵۱ هزار و ۷۷۱ تن انواع محموله دام و فرآورده‌های خام دامی با نظارت بهداشتی دامپزشکی هرمزگان از هرمزگان  به خارج از کشور صادر شده است.
این محموله‌ها بیشتر شامل ماهی و میگو، آبزیان حرام گوشت از جمله خرچنگ، ماهی یال اسبی، صدف و مارماهی و همچنین اجزای حرام حیوانات حلال گوشت بوده که۹۰ درصد آن به کشور چین صادر شده است.

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
051-37573506
04  نشانی:
خراسان رضوی-مشهد-بلوار هنرور-هنرور4 پلاك 10.2
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری

 
چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹
 
17 - ربيع ثاني - 1442
 
2020 - Dec - 02