• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-08-08 09:44 Time تقدیر از مدیرکل دامپزشکی استان اصفهان به عنوان مدیرکل نمونه کشوری + (تصویر لوح)
 
دکتر ماکنعلی با اهدای لوح سپاس به دکتر موحدی از خدمات ارزنده ایشان در ایفای وظایف سازمانی، خدمت رسانی بی منت به مردم و... تقدیر نمود.

به گزارش فاخته به نقل از روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان اصفهان؛ دکتر علی صفر ماکنعلی رئیس سازمان دامپزشکی کشور با اهدای لوحی به دکتر شهرام موحدی مدیرکل دامپزشکی استان ضمن تقدیر و تشکر از خدمات ارزنده ایشان در ایفای وظایف سازمانی، خدمت رسانی بی منت به مردم و... انتخاب شایسته دکتر موحدی بر اساس ارزیابی های صورت گرفته به عنوان مدیرکل نمونه کشوری در سال 99 را به وی تبریک گفت.

شایان ذکر است دکتر شهرام موحدی مدیرکل دامپزشکی استان اصفهان با همراهی دکتر امیر حسین بهداد مدیرکل دامپزشکی استان آذربایجان شرقی با کسب امتیاز برابر به عنوان مدیران کل نمونه به مناسبت گرامیداشت هفنته دامپزشکی در سال 99 از سوی سازمان دامپزشکی کشور معرفی شدند.

جدیدترین خبرهای حوزه دامپزشکی را در کانال تلگرامی فاخته بخوانید. (کلیک کنید)

روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان اصفهان نیز به نوبه خود کسب این موفقیت های ارزشمند را به دکتر موحدی و دکتر بهداد تبریک عرض نموده و از زحمات صادقانه و خالصانه تمامی همکاران پرتلاش و خدوم جامعه دامپزشکی کشور، صمیمانه تشکر و قدردانی می نماید.

 

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
051-37573506
04  نشانی:
خراسان رضوی-مشهد-بلوار هنرور-هنرور4 پلاك 10.2
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری

 
چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹
 
17 - ربيع ثاني - 1442
 
2020 - Dec - 02