• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
مدیر کل صدا و سیمای اردبیل:
Time 1399-08-07 08:01 Time نگاه صدا و سیما به دامپزشکی نگاه همدلی و توأم با همراهی است
 
مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل گفت: نگاه صدا و سیمای مرکز اردبیل به دامپزشکی نگاه همدلی و توأم با همراهی است.

به گزارش فاخته به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل، علی ملااحمدی، مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل در دیدار مدیر کل دامپزشکی استان ارتقاء سلامت جامعه و تأمین سلامت همگانی را از اهداف مشترک رسانه ملی و دامپزشکی عنوان کرد و گفت: در این راستا نگاه صدا و سیما به دامپزشکی نگاه همدلی و همراهی است و هرچه در توانمان باشد برای همکاری با این نهاد حوزه سلامت جامعه انجام خواهیم داد.

او با اشاره به گستردگی فعالیت‌های دامپزشکی در جامعه، تأمین غذا و امنیت غذایی جامعه و تضمین سلامت عمومی را مدیون فعالیت‌های این نهاد حوزه سلامت عنوان کرد و افزود: صدا و سیما در سال‌های اخیر تلاش کرده تا فعالیت‌های دستگاه‌های مختلف اجرائی به خوبی در فضای رسانه‌ای منعکس شود.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل با اشاره به لزوم آگاهی بخشی به جامعه گفت: تلاشمان بر این است که با دعوت از مدیران و کارشناسان دامپزشکی در برنامه‌های مختلف سلامت محور برای ارتقاء سلامت جامعه گام‌های مؤثری برداریم.

ملااحمدی تصریح کرد: قطعاً افزایش آگاهی مخاطبان از عملکرد دستگاه‌های اجرائی در میزان رضایتمندی آن‌ها اثرات مطلوبی خواهد داشت.

مدیر کل دامپزشکی استان اردبیل نیز در این دیدار به ظرفیت و پتانسیل بالای صنعت دامپروری و پرورش طیور استان اشاره کرد و گفت: با توجه به این ظرفیت‌ها می‌توان با بهره گیری از ظرفیت رسانه ملی در جهت معرفی و رفع موانع رشد در مسیر توسعه این صنعت بیشتر از گذشته حرکت کرد.

بهلول تکلوی نقش صدا و سیما را به دلیل پرمخاطب بودن برنامه هایش در فرهنگ سازی صحیح و اطلاع رسانی دقیق مهم ارزیابی و خواستار انعکاس بیشتر فعالیت‌ها و اخبار دامپزشکی خصوصاً در حوزه مبارزه با بیماری‌های مشترک بین انسان و دام در رسانه ملی شد.

او با تأکید بر افزایش باور عمومی جامعه به رسانه ملی افزود: صدا و سیما راهبر افکار عمومی جامعه بوده و نتایج بدست آمده از بازدید‌های میدانی نشان می‌دهد طرح‌های مختلف دامپزشکی که با همکاری صدا و سیما و بدنبال اطلاع رسانی از رسانه ملی انجام شده است با همکاری گسترده در بین مردم همراه بوده و نتایج مؤثر و ملموس را شاهد بودیم.

 

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
051-37573506
04  نشانی:
خراسان رضوی-مشهد-بلوار هنرور-هنرور4 پلاك 10.2
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری

 
چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹
 
17 - ربيع ثاني - 1442
 
2020 - Dec - 02