• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-08-05 11:54 Time جمع آوری بیش از یک تن انواع مکمل ویتامینه دامی تاریخ گذشته
 
رییس شبکه دامپزشکی بیرجند از جمع آوری انواع ویتامین و مکمل ویتامینه دامی تاریخ گذشته در این شهرستان خبر داد.

به گزارش فاخته، علیزاده رییس شبکه دامپزشکی بیرجند در گفت و گو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان از بیرجند، گفت: بازرسین اداره دارو و درمان شبکه دامپزشکی بیرجند هنگام بازرسی از داروخانه های دامپزشکی بیش از یک تن انواع مکمل ویتامینه دامی تاریخ گذشته را جمع آوری و از چرخه مصرف خارج کردند.

او افزود: با توجه به افزایش قیمت اکثر دارو‌ها از ابتدای امسال، مصرف برخی دارو‌ها و مکمل ها کاهش یافته است.

علیزاده عنوان کرد: افزایش قیمت سبب شده است تا دامداران مصرف بعضی از دارو‌ها و مکمل‌های ویتامینی و معدنی را کاهش دهند که این امر نیز باعث منقضی شدن تاریخ بعضی از دارو‌ها می شود.

رییس شبکه دامپزشکی بیرجند به دامداران توصیه کرد از مصرف دارو بدون مشورت و تجویز دامپزشک خودداری نمایند و پس از دریافت دارو به تاریخ تولید و انقضاء و نحوه مصرف آن نیز توجه کنند.

او ادامه داد: مصرف غیر ضروری و خودسرانه دارو علاوه بر عدم پاسخ درمان مناسب گاهی منجر به بروز عوارض جانبی و حتی تلفات در حیوانات می شود.

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
051-37573506
04  نشانی:
خراسان رضوی-مشهد-بلوار هنرور-هنرور4 پلاك 10.2
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری

 
چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹
 
17 - ربيع ثاني - 1442
 
2020 - Dec - 02