• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-07-28 13:29 Time توافق قزاقستان و ترکیه برای تولید داروهای دامپزشکی و واکسن
 
قزاقستان و ترکیه سندی را در زمینه ساخت و راه‌اندازی مرکز تولید داروهای دامپزشکی و واکسن امضا کردند.

به گزارش فاخته به نقل از  خبرگزاری فارس در دوشنبه، «نورسلطان» و «آنکارا» سندی را در زمینه ساخت و راه‌اندازی مرکز تولید داروهای دامپزشکی و واکسن امضا کردند.

این سند در جریان سفر «ساپارخان عمراف» وزیر کشاورزی قزاقستان به ترکیه بین شرکت‌های قزاقی «ویتال قزاقستان» و «ویتال آنیمال هیلز پراداکشان» ترکیه به امضا رسید.

بر اساس آن قرار است در سال 2021 میلادی در منطقه ترکستان قزاقستان مرکز تولید داروهای دامپزشکی و واکسن احداث و مورد بهره برداری قرار گیرد.

هزینه کلی این پروژه در قلمرو قزاقستان 60 میلیون دلار خواهد شد. در مرحله اول برنامه‌ریزی شده است که یک کارخانه تولید داروهای دامپزشکی و واکسن برای درمان و پیشگیری از بیماری‌های حیوانات مزرعه‌ای به مبلغ 7 میلیون دلار ساخته و 75 مکان جدید کاری تشکیل شود.

در آینده، برنامه ریزی شده است که ظرفیت تولیدی این کارخانه و همچنین تعداد مشاغل تا 300 نفر افزایش یابد.

 

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
051-37573506
04  نشانی:
خراسان رضوی-مشهد-بلوار هنرور-هنرور4 پلاك 10.2
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری

 
چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹
 
17 - ربيع ثاني - 1442
 
2020 - Dec - 02