• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-07-27 12:22 Time صنعت مرغ مادر مازندران استفاده از واکسن آنفلوآنزا را جدی بگیرند
 
مدیرکل دامپزشکی مازندران گفت: صنعت مرغ مادر مازندران استفاده از واکسن آنفلوآنزا را جدی بگیرند.

به گزارش فاخته به نقل از ایسنا حسین رضوانی در جلسه شورای معاونین سازمان جهاد کشاورزی مازندران که در اداره کل منابع طبیعی مازندران منطقه ساری برگزار شد با بیان اینکه هر ساله نگران بحث آنفلوآنزا در پرندگان و صنعت طیور هستیم گفت: سال گذشته به دلیل مصرف واکسن آنفلوآنزا در مرغ مادر مشکلی مشاهده نشد و آسیب جدی به طیور گوشتی و مادر وارد نشد.

وی ادامه داد: ۲۰ کشور دنیا به ویژه کشورهای اطراف ایران مانند عراق، روسیه و قزاقستان درگیر آنفلوآنزا بودند و مازندران به دلیل وجود مرغ لاین، اجداد و مادر همیشه ویژه دیده می شود و حساسیت بالایی در این زمینه وجود دارد.

مدیرکل دامپزشکی مازندران با بیان اینکه در صنعت مرغ مادر مازندران استفاده از واکسن آنفلوآنزا جدی گرفته شد و تمامی واحدهای تولیدی اقدام به تزریق این واکسن می‌کنند و نگرانی وجود ندارد، افزود: نگرانی برای ورود پرندگان مهاجر همچنان وجود دارد و بازدید هفتگی که از تمامی آبگیرها انجام می‌شود خوشبختانه تاکنون موردی مشاهده نشد اما این نگرانی در استان مازندران به دلیل درگیر شدن کشورهای همسایه با این بیماری وجود دارد.

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
051-37573506
04  نشانی:
خراسان رضوی-مشهد-بلوار هنرور-هنرور4 پلاك 10.2
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری

 
چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹
 
17 - ربيع ثاني - 1442
 
2020 - Dec - 02