• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-07-24 13:18 Time جوجه‌ریزی غیرمجاز مرغدار متخلف را روانه مرجع قضایی کرد
 
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان همدان از معرفی یک واحد مرغداری متخلف در همدان به مراجع قضایی خبر داد و گفت: این واحد اقدام به جوجه‌ریزی غیرمجاز کرده بود.

به گزارش فاخته، علی طاهری امروز در گفت‌وگو با، فارس در همدان از معرفی یک واحد مرغداری متخلف به مراجع قضایی خبر داد و اظهار کرد: این واحد اقدام به جوجه‌ریزی غیرمجاز کرده بود.

وی بیان کرد: در راستای پایش و مراقبت بیماری آنفلوانزا یک واحد مرغداری به علت جوجه‌ریزی غیر مجاز به مراجع قضایی معرفی شد.

رئیس اداره دامپزشکی شهرستان همدان خاطرنشان کرد: با بازدیدهای مشترک کارشناسان اداره دامپزشکی و جهاد کشاورزی شهرستان در انجام عملیات پایش و مراقبت بیماری آنفلوانزای فوق حاد پرندگان، یک واحد مرغداری صنعتی که بدون مجوز و به صورت غیرمجاز به اقدام به جوجه‌ریزی کرده بود، شناسایی شد و برخورد لازم صورت گرفت.

وی با تاکید بر اینکه این اقدام در راستای جلوگیری از بروز بیماری‌ها و انتشار آلودگی بوده است تاکید کرد: کارشناسان دامپزشکی بر دوره‌های پرورش، جوجه‌ریزی‌ها و نیز حمل و نقل طیور به مقصد کشتارگاه‌ها نظارت لازم را دارند تا از بروز بیماری‌ها و انتشار آلودگی جلوگیری شود.

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
 051-37573506
04  نشانی:

مشهد- بلوار عبدالمطلب- عبدالمطلب 11- لاله 1

04   پیام کوتاه:
   30003300887766
04    ایمیل:
   info @ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری

 
پنجشنبه ۸ آبان ۱۳۹۹
 
13 - ربيع أول - 1442
 
2020 - Oct - 29