• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-07-21 09:02 Time سرپرست جدید معاونت سلامت اداره کل دامپزشکی استان اردبیل منصوب شد
 
طی حکمی از سوی دکتر بهلول تکلوی مدیر کل دامپزشکی استان ؛ «دکتر جهانبخش خلفی زاده » به عنوان سرپرست جدید معاونت سلامت این اداره کل منصوب شد.

طی حکمی از سوی دکتر بهلول تکلوی مدیر کل دامپزشکی استان ؛ «دکتر جهانبخش خلفی زاده » به عنوان سرپرست جدید معاونت سلامت این اداره کل منصوب شد.

به گزارش فاخته به نقل از روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان ؛ متن کامل حکم انتصاب به این شرح است ؛

جناب آقای دکتر جهانبخش خلفی زاده

نظر به تعهد و تجربیات جنابعالی ، به موجب این حکم به عنوان سرپرست معاونت سلامت اداره کل دامپزشکی استان منصوب می شوید. امید است با استعانت از خداوند متعال و با استفاده از توان علمی ، عملی و کارشناسی همکاران در تأمین امنیت غذایی ، حفظ و حراست از سرمایه های دامی ، ارتقاء جایگاه سلامت جامعه و تحقق اهداف سازمانی تلاش و اهتمام ویژه ای معمول و با رعایت اصول قانونمداری و منشور اخلاقی سازمان در انجام وظایف محوله موفق باشید.

گفتنی است دکتر خلفی زاده مسئولیت هایی از جمله رئیس ادارات دامپزشکی شهرستان های گرمی و نیر ، معاونت اداره دامپزشکی شهرستان اردبیل و مسئول آموزش اداره کل دامپزشکی را در سوابق مدیریتی و کارنامه خود دارد.

 

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
 051-37573506
04  نشانی:

مشهد- بلوار عبدالمطلب- عبدالمطلب 11- لاله 1

04   پیام کوتاه:
   30003300887766
04    ایمیل:
   info @ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری

 
پنجشنبه ۸ آبان ۱۳۹۹
 
13 - ربيع أول - 1442
 
2020 - Oct - 29