• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-07-20 10:07 Time کارشناسان دامپزشکی مشهد ۵۴ تن تخم مرغ مشکوک را توقیف کردند
 
طی عملیاتی منسجم و با حضور کارشناسان شبکه دامپزشکی مشهد و تیم عملیاتی پاسگاه کاظم آباد، بیش از ۵۴ تن تخم مرغ مشکوک در انباری در حاشیه شهر، توقیف شد.

به گزارش فاخته، رییس شبکه دامپزشکی شهرستان مشهد با اعلام این خبر اظهار کرد: این اتفاق در در روز اربعین حسینی رخ داد و این تخم مرغ ها با توجه به حجم بالا بعد از کنترل مدارک بهداشتی، بازدید ارگالولپتیکی (ظاهری)، کنترل نشانه گذاری و نمونه برداری تعیین تکلیف خواهد شد.
دکتر محمود جوادی نژاد از کلیه شهروندان خواست در خرید تخم مرغ، حتما به تاریخ تولید و انقضای درج شده روی آن دقت نموده و از خرید تخم مرغ هایی که بیرون از یخچال نگهداری می شود اجتناب کنند.
وی، خطاب به فروشندگان نیز گفت: از خرید تخم مرغ های فاقد هویت بهداشتی و قرار دادن آن در معرض فروش برای مصرف کنندگان خودداری کنند.
وی یادآور شد کارشناسان شبکه دامپزشکی شهرستان مشهد در صورت مشاهده هر گونه تخم مرغ فاقد هویت بهداشتی، برابر مقررات برخورد خواهند نمود.
یادآور می شود، هر ساله در مشهد، حدود 40 هزار تن تخم مرغ تحت نظارت های بهداشتی دامپزشکی تولید و روانه بازارهای مصرف می شود.

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
 051-37573506
04  نشانی:

مشهد- بلوار عبدالمطلب- عبدالمطلب 11- لاله 1

04   پیام کوتاه:
   30003300887766
04    ایمیل:
   info @ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری

 
پنجشنبه ۸ آبان ۱۳۹۹
 
13 - ربيع أول - 1442
 
2020 - Oct - 29