• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-07-20 09:37 Time تلف شدن یک هزار قطعه ماهی در سد سردشت
 
رئیس اداره حفاظت محیط زیست سردشت گفت: بیش از یک هزار قطعه ماهی به علت کاهش آب و کمبود اکسیژن در حاشیه سد سردشت تلف شدند.

به گزارش فاخته به نقل از ایلنا، خالد بایزیدی گفت: پیرو بازدید به عمل آمده و مشاهده تلفات ماهی در حاشیه سد سردشت بلافاصله گروه کارشناسی دامپزشکی و محیط زیست به محل مورد نظر اعزام شدند.

وی افزود: در حاشیه سد تلف شدن یک هزار قطعه ماهی از نوع سیم کپور مشاهده که در این راستا هماهنگی و بررسی‌های لازم انجام و نمونه برداری جهت آزمایش و بررسی بیشتر صورت گرفت.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست سردشت تصریح کرد: بر اساس مشاهدات و نتایج اولیه و تجارب سال‌های گذشته به نظر کارشناسان، کاهش بارندگی و کاهش سطح تراز آب مخزن سد که منجر به کمبود اکسیژن خواهد شد می‌تواند عامل اصلی دخیل در تلفات باشد.

بایزیدی گفت: جهت بررسی دقیق‌تر و عملی‌تر ، نتایج و آزمایشات در دست بررسی است.

 

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
 051-37573506
04  نشانی:

مشهد- بلوار عبدالمطلب- عبدالمطلب 11- لاله 1

04   پیام کوتاه:
   30003300887766
04    ایمیل:
   info @ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری

 
پنجشنبه ۸ آبان ۱۳۹۹
 
13 - ربيع أول - 1442
 
2020 - Oct - 29