• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-07-20 09:13 Time دومین بیمارستان تخصصی دامپزشکی در سقز افتتاح شد
 
دومین بیمارستان تخصصی دامپزشکی و اولین درمانگاه تخصصی حیوانات خانگی شهرستان سقز روز شنبه در مراسمی با حضور فرماندار ویژه، مسوولان محلی و استانی در این شهر به بهره‌برداری رسید.

به گزارش فاخته به نقل از ایرنا، رییس شبکه دامپزشکی سقز در حاشیه افتتاح این ۲ طرح اظهار داشت: بیمارستان تخصصی دامپزشکی سقز بعنوان سومین مرکز بیمارستانی دامپزشکی استان کردستان مورد بهره برداری قرار گرفت تا به دامداران شهرستان و شهرهای همجوار خدمات ارایه کند.

علی باباییان با بیان اینکه در استان کردستان سه بیمارستان تخصصی دامپزشکی وجود دارد، افزود: کردستان دارای دو بیمارستان در شهرستان سقز و یک بیمارستان در شهرستان مریوان (در حال اتمام) است که سقز با این لحاظ، شرایط مناسبی برای خدمات رسانی به دامداران استان دارد.

وی اضافه کرد: این بیمارستان تخصصی دامپزشکی در بخشی خصوصی (دکتر علایی اردلان) با اعتبار ۱۰ میلیارد ریال در مساحت ۶۰۰ متر مربع، بالاتر از بیمارستان شفای سقز احداث شده و امروز و به بهره‌برداری رسید.

رییس شبکه دامپزشکی سقز یادآور شد: این بیمارستان شامل بخش‌های سونوگرافی، رادیولوژی، آزمایشگاه، داروخانه و فروشگاه حیوانات خانگی است.

وی همچنین به افتتاح اولین کلینیک درمانی تخصصی حیوانات خانگی در سقز اشاره کرد و گفت: این مرکز بعنوان اولین مرکز خدمات درمانی حیوانات خانگی همچون سگ، گربه، طوطی، خرگوش با اعتبار هفت میلیارد ریال در مساحتی حدود ۷۰ متر ساخته شده است.

باباییان با بیان اینکه مردم باید مراجعه به دامپزشک جهت مداوای دام را به عنوان یک فرهنگ بپذیرند، تاکید کرد: مردم باید در عرصه اقدام و عمل نقش دامپزشکی را مشاهده کنند و نگاه هزینه زایی نسبت به نظام دامپزشکی نداشته باشند چون در واقع سلامت شهروندان در گرو سالم بودن دام است.

سقز با بیش از ۲۲۶ هزار نفر جمعیت دومین شهرستان پر جمعیت استان کردستان است که در ۱۹۰ کیلومتری شمال سنندج مرکز این استان قرار دارد.

 

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
 051-37573506
04  نشانی:

مشهد- بلوار عبدالمطلب- عبدالمطلب 11- لاله 1

04   پیام کوتاه:
   30003300887766
04    ایمیل:
   info @ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری

 
پنجشنبه ۸ آبان ۱۳۹۹
 
13 - ربيع أول - 1442
 
2020 - Oct - 29