• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-07-07 13:15 Time ارائه فاکتور خرید به بازرسان دامپزشکی ضروری می باشد
 
باتوجه به مخاطرات بهداشتی تهیه گوشت قرمز و سفید از منابع غیرمجاز، ارائه فاکتور خرید به بازرسان دامپزشکی ضروری می باشد.

به گزارش فاخته به نقل از روابط عمومی شبکه دامپزشکی شهرستان بافق، فرزانه سالاری گفت: باتوجه به مخاطرات بهداشتی تهیه گوشت قرمز و سفید از منابع غیرمجاز و امکان انتقال بیماری های مشترک و خطرناکی همچون تب خونریزی دهنده کریمه کنگو و مسمومیت های غذایی و با هدف حفظ زنجیره امنیت غذایی و ارائه غذای سالم به همشهریان عزیز، کلیه رستوران ها و غذاپزی ها، فروشگاه ها، مرغ و ماهی فروشی ها و قصابی هایی که گوشت خود را از کشتارگاه های خارج از شهرستان تهیه می نمایند، موظف به تهیه گوشت دارای برچسب و مهر دامپزشکی و نیز ارائه فاکتور خرید رسمی از محل تهیه گوشت به بازرسین دامپزشکی می باشند.
سالاری افزود: عدم ارائه فاکتور رسمی به منزله تهیه گوشت از منابع غیرمجاز، و به استناد ماده ۶۸۸ قانون مجازات اسلامی تهدید علیه بهداشت عمومی محسوب می شود و با متخلفین برخورد جدی صورت می گیرد.

 

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
 051-37573506
04  نشانی:

مشهد- بلوار عبدالمطلب- عبدالمطلب 11- لاله 1

04   پیام کوتاه:
   30003300887766
04    ایمیل:
   info @ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری

 
پنجشنبه ۸ آبان ۱۳۹۹
 
13 - ربيع أول - 1442
 
2020 - Oct - 29