• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-07-07 13:07 Time ۲ تن گوشت فاسد از یک سردخانه در ساوه کشف شد
 
رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان ساوه گفت: بازرسان از یک سردخانه مخصوص نگهداری میوه موفق به کشف ۲ تن گوشت قرمز فاسد و تاریخ مصرف گذشته شدند.

به گزارش فاخته به نقل از ایرنا دکتر «داود سرمدی» به ایرنا، گفت: این اقدام در ادامه طرح های نظارت بر فعالیت واحدهای صنفی انجام شد و کارشناسان شبکه دامپزشکی ساوه پس از کسب اطلاع از نگهداری مقادیری گوشت قرمز غیربهداشتی در یکی از سردخانه ها، اقدامات خود را آغاز کردند.
وی افزود: کارشناسان شبکه دامپزشکی با هماهنگی مرجع قضایی از این سردخانه بازدید و مقدار ۲ تن گوشت قرمز غیربهداشتی و تاریخ مصرف گذشته را کشف کردند.

رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان ساوه افزود: گوشت های فاسد پس از خروج از سردخانه، معدوم سازی شد.

دکتر سرمدی اظهار داشت: برای متخلفان دست اندرکار این اقدام غیربهداشتی پرونده ای نیز در حال تنظیم و ارسال به مراجع قضایی است.

 

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
 051-37573506
04  نشانی:

مشهد- بلوار عبدالمطلب- عبدالمطلب 11- لاله 1

04   پیام کوتاه:
   30003300887766
04    ایمیل:
   info @ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری

 
چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹
 
12 - ربيع أول - 1442
 
2020 - Oct - 28