• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-07-06 07:57 Time دکتر اسماعیل الهیاری بعنوان سرپرست معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان آذربایجان غربی منصوب شد
 
طی حکمی که از سوی دکتر سید امید خلیل زاده مدیر کل دامپزشکی استان صادر گردید ،دکتر اسماعیل الهیاری به عنوان سرپرستی معاونت سلامت اداره کل دامپزشکی استان منصوب گردید.

به گزارش فاخته به نقل از روابط عمومی دامپزشکی استان آذربایجان غربی در این حکم آمده است :

جناب آقای دکتر اسماعیل اللهیاری

سلام علیکم

با صلوات بر محمد و آل محمد (ص)

نظر به سوابق و تجربیات جنابعالي در حوزه سلامت و با توجه به اهمیت و جایگاه حساس امورات فنی در ادارات کل دامپزشکی استان در عرصه بهداشت دام و طیور و آبزیان به موجب این حکم به سرپرستی معاونت سلامت منصوب می شوید امید است با توکل به خداوند متعال و همکاری، تعامل شایسته و با استفاده از تمامی توان کلیه مسئولین و پرسنل آن حوزه در راستای تحقق اهداف سازمان و عمل به منویات مقام معظم رهبری در پیشرفت و تعالی مادی و معنوی دولت خدمتگزار با سازماندهی مناسب آن حوزه زمینه تحقق هرچه بهتر اهداف سازمانی را فراهم آورده و در انجام وظایف و امور محوله موفق و موید باشید.

همچنین از دکتر سید غلامرضا ملکی که پیش از این عهده دار مسئولیت مذکور بود با اهداء لوح تقدیر توسط مدیر کل دامپزشکی استان قدردانی بعمل آمد .

لازم به ذکر است دکتر اسماعیل الهیاری ریاست اداره بهداشت و مدیریت بیماریهای طیور و آبزیان اداره کل دامپزشکی استان آذربایجان غربی را نیز در کارنامه خود دارد.

 

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
 051-37573506
04  نشانی:

مشهد- بلوار عبدالمطلب- عبدالمطلب 11- لاله 1

04   پیام کوتاه:
   30003300887766
04    ایمیل:
   info @ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری

 
پنجشنبه ۸ آبان ۱۳۹۹
 
13 - ربيع أول - 1442
 
2020 - Oct - 29