• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-06-26 12:18 Time دیدار مدیرکل دامپزشکی استان تهران با فرماندار پیشوا
 
فرماندار شهرستان پیشوا گفت: با توجه به شیوع بیماری‌های دامی در فصل سرما، اداره دامپزشکی شهرستان پیشوا باید از هم اکنون اطلاع رسانی‌ها و هشدارهای لازم را به دامداران ارائه داده و پایش لازم صورت بگیرد.

به گزارش فاخته به نقل از ایسنا، حسین عباسی در دیدار با مدیرکل دامپزشکی استان تهران گفت: عمده فعالیت‌های اقتصادی شهرستان پیشوا در حوزه‌های کشاورزی و دامی است و در این میان دامپزشکی نقش موثری در افزایش بهره‌وری تولیدات و همچنین تامین بهداشت غذایی عهده‌دار است.

وی ادامه داد: با توجه به حجم زیاد فعالیت‌های دامی و کشاورزی در منطقه، همه مجموعه‌های اداری در خدمت فعالان این عرصه و ارتقای سطح تولید هستند.

نماینده عالی دولت در شهرستان پیشوا خاطرنشان کرد: لازم است تا ضمن رصد و پیگیری مستمر واحدهای بزرگ دامی در جهت حمایت و تقویت واحدهای کوچک نیز باید تلاش و برنامه ریزی شود.

عباسی اظهار کرد: با توجه به همجواری پیشوا با شهرستان های اطراف، اداره دامپزشکی با نظارت بر نقل و انتقال و ورود و خروج دام نسبت به اعمال ضوابط بهداشتی اقدام و برنامه ریزی نماید.

وی افزود: از آنجا که توسعه دامپروری عامل مهمی در تحرک و پویایی اقتصادی است، باید با حمایت‌های لازم مجموعه‌های دامی شهرستان را به تحرک و تولید واداشت و با پشتیبانی‌های لازم کمک کرد تا آرامش فکری به فعالیت و امر تولید و اشتغال بپردازند.

عباسی خاطرنشان کرد: با توجه به گستردگی کار دامپزشکی در پیشوا این اداره نیازمند تقویت نیروی انسانی، امکانات و لجستیک است و با توجه به بضاعت شهرستان لازم است تا اداره کل دامپزشکی توجه ویژه ای به این مهم داشته باشد.

 

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
051-37573506
04  نشانی:
خراسان رضوی-مشهد-بلوار هنرور-هنرور4 پلاك 10.2
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری

 
چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹
 
17 - ربيع ثاني - 1442
 
2020 - Dec - 02