• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-06-22 11:44 Time وبینار «جست‌وجو در پایگاه‌های اطلاعات علمی» با تدریس عضو هیئت علمی دانشکده دامپزشکی دانشگاه تهران برگزار می‌شود
 
وبینار آموزشی «جست و جو در پایگاه های اطلاعات علمی» با همکاری انجمن های علمی ـ دانشجویی بیوتکنولوژی و اپیدمیولوژی دانشکده دامپزشکی دانشگاه تهران برگزار می شود.

به گزارش فاخته به نقل از ایسنا، «آشنایی با پایگاه های اطلاعات علمی»، «نحوه جست و جو در پایگاه ها»، «آشنایی با پایگاه های خارجی و داخلی» از جمله سرفصل های آموزشی این وبینار است.

وبینار آموزشی «جست و جو در پایگاه های اطلاعات علمی» با تدریس دکتر حسام الدین اکبرین ـ عضو هیئت علمی دانشکده دامپزشکی دانشگاه تهران روز جمعه ۴ مهرماه ۹۹ ساعت ۱۶ الی ۲۰، به صورت مجازی برگزار می شود.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به کانال باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران UTstudentsunion @ مراجعه کنند.

 

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
051-37573506
04  نشانی:
خراسان رضوی-مشهد-بلوار هنرور-هنرور4 پلاك 10.2
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری

 
پنجشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹
 
15 - جمادی ثاني - 1442
 
2021 - Jan - 28