• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-06-22 08:36 Time زیان تولیدکنندگان جوجه به ۳۵۰ میلیارد تومان رسید
 
رئیس انجمن تولیدکنندگان جوجه یکروزه گفت: با توجه به عرضه جوجه با نرخ‌های فعلی، زیان‌تولیدکنندگان به ۳۵۰ میلیارد تومان در ماه رسید.

به گزارش فاخته، غلامعلی فارغی رئیس انجمن تولیدکنندگان جوجه یکروزه در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به اینکه بازار جوجه یکروزه تعریفی ندارد، اظهار کرد: در حال حاضر هر قطعه جوجه یکروزه به طور متوسط ۲۰۰ تا ۳۰۰ تومان از تولیدکنندگان جوجه به دلیل فقدان نهاده ها و عدم تمایل به جوجه ریزی خریداری می شود که با نرخ تمام شده تولید اختلاف معناداری دارد.

بازار جوجه یکروزه تعریفی ندارد
او قیمت تمام شده هر قطعه جوجه یکروزه را ۳ هزار و ۵۰۰ تومان اعلام کرد و افزود: با توجه به عرضه جوجه با نرخ های فعلی، تولیدکنندگان همانند ماه های گذشته ۳۵۰ میلیارد تومان از محل فروش متضرر هستند.

به گفته این مقام مسئول، با وجود شرایط فعلی نهاده های دامی امکان پیش بینی بازار با قطعیت وجود ندارد.

رئیس انجمن تولیدکنندگان جوجه یکروزه در پایان با بیان اینکه ماهیانه ۱۳۰ میلیون قطعه جوجه ریزی صورت گرفته است، تصریح کرد: با وجود عدم رغبت مرغداران به امر جوجه ریزی، مرغداران با قیمت های نازلی اقدام به خرید جوجه می‌کنند.

 

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
 051-37573506
04  نشانی:

مشهد- بلوار عبدالمطلب- عبدالمطلب 11- لاله 1

04   پیام کوتاه:
   30003300887766
04    ایمیل:
   info @ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری