1
2
3
جریمه ۱۳ میلیونی دو مرغ فروشی و رستوران در فومن
 
رئیس شبکه دامپزشکی فومن، از جریمه دو مرغ فروشی و یک رستوران متخلف در شهرستان فومن خبر داد و گفت: اشخاص متخلف پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی و در مجموع به ۱۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان جزای نقدی محکوم شدند.
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-06-05 11:57

به گزارش فاخته، مهندس شهرام مهدیزادگان در گفت وگو با ایسنا، از جریمه دو مرغ فروشی و یک رستوران متخلف در شهرستان فومن خبر داد و اظهار کرد: در پی بازرسی های منظم و مداوم کارشناسان شبکه دامپزشکی شهرستان فومن از مراکز عرضه فرآورده های خام دامی، عدم رعایت مسائل بهداشتی و توزیع مواد پروتئینی تاریخ مصرف گذشته و یا فاسد در بین شهروندان در دو واحد مرغ فروشی و یک رستوران مشاهده شد.

وی افزود: اشخاص متخلف پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی و در مجموع به ۱۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان جزای نقدی محکوم شدند.

رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان فومن، به شهروندان توصیه کرد فرآورده‌های خام دامی مورد نیاز خود را از مراکز معتبر تامین کنند و یادآور شد: مردم در هنگام خرید حتما به مهر و برچسب دامپزشکی و همچنین تاریخ تولید و انقضای مواد پروتئینی بسته بندی شده توجه کافی داشته باشند و در صورت مشاهده هرگونه تخلف بهداشتی، مراتب را به شبکه دامپزشکی فومن اطلاع دهند.

مهدیزادگان خاطرنشان کرد: حفظ سلامت و برقراری امنیت غذایی جامعه در هر شرایطی و به ویژه بحران شیوع کرونا اولویت اصلی و وظیفه دامپزشکی است که در بستر نظارت‌های مستمر کارشناسان این اداره جاری خواهد شد.

 

مطالب مرتبط

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
09055204638
04  نشانی:
مشهد، خیابان خواجه ربیع، آیت الله عبادی 80 پلاک3
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری