• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1398-11-02 00:00 Time شناسنامه دار شدن و کاهش ۱۲ درصدی قیمت گوشت در کشتارگاه تبریز برای نخستین بار در کشور
 
برای نخستین باردر کشور کشتارگاه تبریز پس از ذبح حیوانات گوشت‌های آن‌ها را شناسنامه دار کرده و ۱۲ درصد پایین‌تر از قیمت بازارعرضه می‌کند.

به گزارش فاخته به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان از تبریز،دکترکریم قدرتی مدیر عامل کشتارگاه تبریز با اعلام این خبر گفت: از آغاز طرح شناسنامه دار کردن گوشت‌ها به تفکیک نر و ماده و تعیین سن احشام و ثبت آن‌ها در شناسنامه گوشت، و ثبت مشخصات کامل گوشت بر روی بسته‌ها کد آن از طریق سامانه کشتارگاه نیز قابل پیگیریست و مردم استان با اعتماد بیشتری نسبت به انتخاب خرید‌ها اقدام می‌کنند.

او با اجرای این طرح که با استقبال مسئولان و مردم استان روبرو شده، ضمن حذف دلالان و واسطه‌های مزاحم در چرخه تولید و توزیع گوشت در جامعه، از ورود گوشت‌های ناسالم و آلوده به بازار ونیز سواستفاده‌های بهداشتی نیز جلوگیری می‌شود.

او با اشاره به راه اندازی مجموعه بسته بندی فراورده‌های گوشتی در کشتارگاه تبریز افزود: طبق هماهنگی با ستاد تنظیم بازار قیمت تمام شده گوشت در فروشگاه‌های عرضه مستقیم برای مصرف کننده نسبت به ۳ ماه قبل بیش از ۱۲ درصد کاهش یافته است.

دیدگاه (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

کلا مدتیه قیمت گوشت کاهش پیدا کرده و ایشون مشخصا مدیر زرنگ و فرصت طلبی هست که داره این وضعیت رو مصادره به مطلوب میکنه!

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
 051-37573506
04  نشانی:

مشهد- بلوار عبدالمطلب- عبدالمطلب 11- لاله 1

04   پیام کوتاه:
   30003300887766
04    ایمیل:
   info @ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری

 
شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹
 
26 - ذو الحجة - 1441
 
2020 - Aug - 15