1
2
3
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بابل:
محتوای پایان‌نامه‌های دامپزشکی در مسیر سلامت و امنیت قرار گیرد
 
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل با بیان اینکه صیانت و مراقبت از پایان‌نامه‌های دکتری دامپزشکی لازم است، تأکید کرد: محتوای علمی و پژوهشی پایان‌نامه‌ها بیشتر در مسیر سلامت و امنیت جامعه قرار گیرد.
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-05-28 12:38

به گزارش فاخته به نقل از خبرنگار خبرگزاری آنا از بابل، سیدمیرالله حسینی در نشستی با رئیس و اعضای هیئت علمی گروه دامپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل بیان کرد: الگو و بهره‌گیری از باورهای دینی، مذهبی و حماسه حسینی در تعالی و معنویت زندگی بشر اثر‌گذار است.

وی با بیان اینکه کارهای تخصصی و مدیریت باید در اختیار فرد متخصص و کاردان باشد، اظهار کرد: همدلی و وفاق ببن اعضای هیئت علمی در تقویت و ارتقای سطح علمی دانشجویان مؤثر است و در این مسیر استادان در تربیت دانشجویان نقش بسزایی دارند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل تأکید کرد: صیانت و مراقبت از پایان‌نامه دکتری دامپزشکی لازم است و محتوای علمی و پژوهشی پایان‌نامه‌ها بیشتر در مسیر سلامت و امنیت انجام گیرد.

عضوهیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران با بیان اینکه برطرف کردن کمبودهای آمورشی از وظایف ذاتی مدیران جهادی است، افزود: ساختار آموزش با تفکر علمی و عملیاتی مبتنی بر برنامه محوربودن سبب افزایش راندمان فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی می‌شود.

حسینی تأکید کرد: برای رضایت‌مندی دانشجویان، فراهم‌کردن امکانات تجهیزات آزمایشگاهی، کمک خدمات آموزشی، رفاهی و اجتماعی برای دانشجویی دامپزشکی مهم‌ترین اولویت کاری و برنامه‌های جهادی دانشکده دامپزشکی است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل بیان کرد: در تربیت دانشجویان رشته‌های کاربردی به‌ویژه دکتری دامپزشکی استادان باید از متدهای آموزشی نوین استفاده کنند تا خروجی دانشگاه در سطح کشور برای جامعه هدف مؤثر و مفید باشند.

 

مطالب مرتبط

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
09055204638
04  نشانی:
مشهد، الهیه، سجادیه، مجتمع آرامس، تیپ یک، ورودی 2 پلاک 113
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری