• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
فرماندار شهرستان قوچان:
Time 1399-05-22 12:09 Time از تمام توان شهرستان برای حمایت از دامپزشکی استفاده خواهیم کرد
 
فرماندار شهرستان قوچان در مراسم تکریم و معارفه رییس جدید شبکه دامپزشکی این شهرستان گفت: اعتقاد دارم دامپزشکی نهادی تاثیرگذار در سلامت و اقتصاد و امنیت باشد لذا از تمام توان شهرستان برای حمایت از دامپزشکی استفاده خواهیم کرد.

به گزارش فاخته، هادی رجایی نیا در این مراسم که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد اظهار کرد: شهرستان قوچان در حوزه دام، دارای استعداد بالایی است و موقعیت خاص جغرافیایی در ورودی استان، در بحث دامپزشکی و قرنطینه های دامی باعث شده تا این اداره از اهمیت بالاتری نسبت به سایر دستگاه ها برخوردار شود و معتقدم به این جهت نیاز به مراقبت و حمایت بیشتری دارد.

وی افزود: هم در حوزه اعتبارات و هم همکاری های بین بخشی، آماده حمایت از دامپزشکی هستیم.

رجایی نیا عنوان داشت: بخش خصوصی دامپزشکی، ظرفیت بسیار خوبی است که در این سالها گسترش پیدا کرده و این بخش باید به خوبی خود را معرفی کند.

وی گفت: نقش دامپزشکی در جهش تولید بسیار مهم است و در دوران حضور دکتر محمد احمدی، اتفاقات خوبی در سطح دامپزشکی شهرستان رخ داد.

فرماندار قوچان افزود: ان شاءالله در هفته دولت، کلنگ زنی کشتارگاه صنعتی شهرستان را توسط بخش خصوصی خواهیم داشت.

در پایان این مراسم، ضمن قدردانی از زحمات دکتر محمد احمدی، دکتر ابوالفضل احمدی به عنوان رییس جدید شبکه دامپزشکی شهرستان قوچان معرفی شد.

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
 051-37573506
04  نشانی:

مشهد- بلوار عبدالمطلب- عبدالمطلب 11- لاله 1

04   پیام کوتاه:
   30003300887766
04    ایمیل:
   info @ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری

 
پنجشنبه ۸ آبان ۱۳۹۹
 
13 - ربيع أول - 1442
 
2020 - Oct - 29