• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
مدیر کل دامپزشکی استان خراسان رضوی:
Time 1399-05-22 12:01 Time باعث افتخار ماست که با کوچک شدن بخش دولتی، شاهد حجیم تر شدن بخش خصوصی هستیم
 
مدیر کل دامپزشکی استان خراسان رضوی در مراسم تکریم و معارفه رییس جدید شبکه دامپزشکی شهرستان قوچان گفت: باعث افتخار ماست که با کوچک شدن بخش دولتی، شاهد حجیم تر شدن بخش خصوصی هستیم

به گزارش فاخته، دکتر احمد شریعتی در این مراسم که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد اظهار کرد: حوزه کشاورزی می تواند در مواجهه با تحریم ها عالی عمل کند و در این بخش، تولید دام، طیور و آبزیان در جهت جهش تولید می تواند عملکرد اثرگذاری داشته باشد.

وی افزود: شهرستان قوچان در تولیدات دامی جزو شهرستان های پیشرو بوده و ما نیز تمام توان خود را برای حمایت از این شهرستان انجام خواهیم داد.

شریعتی گفت: در حال حاضر بسیاری از خدمات دامپزشکی به صورت رایگان انجام‌می شود و حق مردم هست تا از خدمات دامپزشکی برای ایمن سازی دام و طیور خود برخوردار شوند.

وی خطاب به فرماندار شهرستان نیز اعلام داشت: تقاضا دارم تا از دامپزشکی حمایت های لازم را به عمل آورید تا اقدامات پیشگیرانه دامپزشکی به شکل بهتری اجرا شود.

شریعتی یادآور شد: افزایش اعتبارات دامپزشکی، برای تولید کنندگان مفید خواهد بود چرا که با افزایش اعتبارات، امکان خرید نهاده هایی نظیر سموم، داروها و واکسن ها برای ما فراهم می شود.

وی تصریح کرد: با توجه به وضع کنونی و کاهش نیروهای دولتی، بایستی به سنت واگذاری فعالیت ها پیش برویم و این باعث افتخار ماست که با کوچک شدن بخش دولتی، شاهد حجیم تر شدن بخش خصوصی هستیم که این مورد، یک نقطه مثبت و قوت است.

در پایان این مراسم، دکتر ابوالفضل احمدی به عنوان رییس جدید شبکه دامپزشکی شهرستان قوچان معرفی شد.

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
 051-37573506
04  نشانی:

مشهد- بلوار عبدالمطلب- عبدالمطلب 11- لاله 1

04   پیام کوتاه:
   30003300887766
04    ایمیل:
   info @ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری