• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-05-09 15:23 Time کنکور دکتری در سایه کرونا برگزار شد
 
رییس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: کنکور دکتری سال ۹۹ لحظاتی قبل در کمال سلامت و با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی به پایان رسید

به گزارش فاخته، ابراهیم خدایی روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: کنکور دکتری ۹۹ از ساعت هشت صبح امروز در ۶۰ شهرستان و ۱۴۳ حوزه امتحانی با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی آغاز شد و لحظاتی قبل در سلامت کامل از نظر رعایت پروتکل های بهداشتی به پایان رسید.

معاون وزیر علوم یادآور شد: در برخی حوزه ها تعدادی جزیی از داوطلبان مشکوک به کرونا بودند که حوزه آنها از سایر داوطلبان مجزا شد اما جمع بندی این آزمون، مثبت بود.

وی با بیان اینکه گزارش خاصی از حوزه های برگزاری آزمون اعلام نشده است، افزود: دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی در طول برگزاری این آزمون، برای رعایت پروتکل های بهداشتی ابتکارات و خلاقیت های زیادی به کار بردند که نسبت به آنها احساس دِین می کنم.

به گفته رییس سازمان سنجش آموزش کشور، این سازمان برای نخستین بار از دانشگاه ها و مراکز برگزاری کنکور دکتری خواست تا فیلم ها و عکس هایی را از فرایند این آزمون برای فعال کردن بخش چند رسانه ای سایت سازمان سنجش ارسال کنند.

معاون وزیر علوم در این باره گفت: این موضوع، مقدمه ای برای ارسال فیلم و عکس از سایر کنکورهای ۹۹ خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: از فردا جمعه ۱۰ مردادماه این فیلم ها در سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می شود.

به گزارش ایرنا، کنکور دکتری ۹۹ تعداد ۱۷۹ هزار و ۷۰۴ داوطلب داشت که حدود ۱۵۰ هزار نفر کارت ورود به جلسه دریافت کردند. نتایج اولیه این آزمون دهه نخست شهریورماه و نتایج نهایی پایان مهرماه منتشر می شود.

سعید نمکی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی پیش از این اعلام کرده بود که برگزاری کنکور کارشناسی ارشد منوط به رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در کنکور دکتری است.

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
 051-37573506
04  نشانی:

مشهد- بلوار عبدالمطلب- عبدالمطلب 11- لاله 1

04   پیام کوتاه:
   30003300887766
04    ایمیل:
   info @ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری

 
پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹
 
24 - ذو الحجة - 1441
 
2020 - Aug - 13