• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-05-08 09:38 Time دکتر فاطمه داودی به عنوان سرپرست اداره دامپزشکی شهرستان کنارک منصوب شد
 
طی حکمی از سوی مدیر کل دامپزشکی استان سیستان و بلوچستان، دکتر فاطمه داودی بعنوان سرپرست اداره دامپزشکی شهرستان کنارک منصوب شد.

به گزارش فاختهبه نقل از روابط عمومی اداره کل دامپزشکی سیستان و بلوچستان، با حضور دکتر مهدی حسینی مدیرکل دامپزشکی استان و هیئت همراه مراسم معارفه سرپرست اداره دامپزشکی شهرستان کنارک در محل فرمانداری این شهرستان برگزار گردید.

در این مراسم دکتر مهدی حسینی، شهرستان کنارک را یکی از مهم ترین شهرستانهای کشور در حوزه صید و صیادی بر شمرد و اظهار داشت دو شهرستان چابهار و کنارک از مهمترین بنادر در حوزه صید و صیادی بوده که قریب به 70 درصد از صید تن ماهیان کشور در بندر کنارک انجام می گردد.

در ادامه دکتر حسینی رعایت کلیه ضوابط بهداشتی در این شهرستان را دارای اهمیت دانست و گزارشی از عملکرد اداره کل دامپزشکی استان در این شهرستان ارائه داد.

حمید الدین یوسفی فرماندار شهرستان کنارک نیز در این مراسم ؛ دامپزشکی را یکی از مشاغل بسیار سخت جامعه دانست که با مخاطرات بسیاری همراه بوده و دامپزشکی خط مقدم این مخاطرات است که بصورت گمنام همواره در معرض این خطرات قرار دارند و استفاده از نیرو های متعهد و متخصص در این شهرستان گامی به جلو در جهت توسعه این شهرستان دانست و از خدمات دامپزشکی قدردانی و دامپزشکی را ضامن سلامت جامعه دانست.

در ادامه فرماندار کنارک اظهار داشت: کنارک جزو 50 بندر صید و صیادی جهان می باشد و حوزه صید و صیادی ظرفیت اول و اصلی ترین ظرفیت اقتصادی آن است و اشاره به ظرفیت های دیده نشده شهرستان داشت که می بایست کشف و هویدا گردد.

یوسفی در ادامه ضمن تبریک انتصاب خانم دکتر داودی به عنوان اولین مدیر بانو دامپزشکی استان به وی توصیه کرد می بایست قوانین بهداشتی دامپزشکی بطور کامل رعایت گردد اما از انعطافات قانونی در جهت جهش تولید و تسریع در انجام کار ارباب رجوع بهره گرفت.

در پایان حمید الدین یوسفی فرماندار کنارک ضمن تقدیر از خدمات دکتر رییسی حکم انتصاب سرپرستی دکتر فاطمه داودی را به وی ابلاغ کرد.

 

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
 051-37573506
04  نشانی:

مشهد- بلوار عبدالمطلب- عبدالمطلب 11- لاله 1

04   پیام کوتاه:
   30003300887766
04    ایمیل:
   info @ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری

 
پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹
 
24 - ذو الحجة - 1441
 
2020 - Aug - 13