1
2
3
برگزاری جلسه با مسئولین درمانگاه های روستایی عشایری دامپزشکی استان کردستان
 
معاون سلامت دامپزشکی استان کردستان از برگزاری جلسه با مسئولین درمانگاه های روستایی عشایری دامپزشکی در محل سالن جلسات دامپزشکی خبر داد.
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-04-30 10:44

به گزارش فاخته به نقل از روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان کردستان، معاون سلامت دامپزشکی استان کردستان از برگزاری جلسه با مسئولین درمانگاه های روستایی عشایری دامپزشکی در روز یکشنبه 29 تیر ماه 99 در محل سالن جلسات دامپزشکی خبر داد.

دکتر ناصر مخدوم معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان کردستان افزود بر اساس درخواست مسئولین درمانگاه های روستایی عشایری دامپزشکی استان کردستان برای تشکیل جلسه جهت حل مشکلات این قشر از دامپزشکان جوان و بومی استان، در ساعت 10 صبح روز یکشنبه 29 تیر ماه سال جاری با حضور مدیر کل دامپزشکی استان کردستان و تعدادی از مسئولین ستادی در محل سالن جلسات برگزار شد.

ابتدا هر کدام از مسئولین در فضای بسیار صمیمی به ارائه مشکلات صنف خود و نیز بیان درد دل های خود پرداختند که عمده آنها مشکلات دارویی، عدم تحویل دارو از سوی شرکت های پخش دارو و مشکلات مترتب با آن بود. سپس تعدادی از مسئولان ستادی هم با اشاره به دستورالعمل های سازمان دامپزشکی و ضوابط مطروحه در آن پرداخته و از خدمات ارائه شده توسط درمانگاه های روستایی عشایری به بهره برداران قدردانی نمودند.

در خاتمه دکتر مجتبی ورمقانی مدیر کل دامپزشکی استان کردستان ضمن تشکر از حضور مسئولین درمانگاه های روستایی عشایری در این جلسه، از زحماتی که ایشان در روستاهای دور افتاده و کمتر برخوردار از امکانات به انجام وظیقه صادقانه می پردازند تقدیر نمود و اظهار داشت که برای حل مشکلات صنف شما با همکاری معاون سلامت، رئیس اداره دارو درمان و سایر مسئولین ستادی از طریق سازمان دامپزشکی پیگیری های لازم در چارچوب قانون انجام خواهد شد و امیدوارم بتوانیم با تعامل خوب و تاثیر گذار، درمانگاه های روستایی عشایری دامپزشکی را که نقش مهمی در کمک به دامداران روستایی و محروم و نیز مناطق صعب العبور دارند را بهتر از قبل احیا نمائیم.

مطالب مرتبط

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
051-38901369
04  نشانی:
خراسان رضوی-مشهد-بلوار هنرور-هنرور4 پلاك 10.2
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری