• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
فرماندار کاشمر در جلسه معارفه رییس شبکه دامپزشکی شهرستان:
Time 1399-04-24 14:45 Time بخشی از زیربنای بهداشت و درمان، دامپزشکی است
 
فرماندار کاشمر در جلسه معارفه رییس شبکه دامپزشکی شهرستان که از طریق ویدئوکنفرانس برگزار شد اظهار کرد: بخشی از زیربنای بهداشت و درمان، دامپزشکی است و با توجه به علاقه ای که به حوزه دامپزشکی دارم بیش از پیش در خدمت دوستان دامپزشکی خواهیم بود و افزایش خدمات این بخش را دردستور کار قرار دادیم.

به گزارش فاخته، مسلم ساقی ضمن اشاره به توان و نقش بخش خصوصی افزود: از توان بخش خصوصی باید استفاده کنیم و نیز همکاری های بین بخشی بایستی افزایش یابد.

وی گفت: برگزاری دوره های اموزشی جامع برای مخاطبان و اعضای صنف توسط دامپزشکی، بسیار ضروری است و لازم است که به آموزش نگاه هزینه ای نداشته باشیم.

 مدیر کل دامپزشکی استان نیز در این جلسه که به با توجه به شرایط بیماری کرونا به صورت ودئوکنفرانس برگزار شد افزود: اهمیت مباحث دامپزشکی در اشتغال به ویژه در شرایط فعلی که پرورش دام و طیور توانسته اشتغال مناسبی را ایجاد کند و به پشتوانه این بخش، اقتصاد کشور هم در بخش کشاورزی پویا شده است بسیار مهم است.

دکتر احمد شریعتی با اشاره به 50 برابر شدن تولید گوشت مرغ پس از انقلاب اسلامی گفت: تولید این حجم از گوشت سفید و دیگر محصولات مشابه، نشان دهنده پویایی بالای این بخش است که حفظ و حراست از این سرمایه بر عهده دامپزشکی است و در تلاش هستیم به بهترین شکل از این سرمایه حراست کنیم.

وی یادآور شد: در این شرایط سخت کرونایی که بسیاری از ادارات با دورکاری فعالیت می کردند همکاران ما در سخت ترین شرایط در حال کار و ایمن سازی دام و طیور و سلامت تولید بودند.

شریعتی گفت: غفلت از بیماری های دامی یا مشترک می تواند تبعات سیاسی و اجتماعی فراوانی را  به همراه داشته باشد حتی کرونا یک بیماری مشترک است و تب کنگو بیماری مشترک دیگری است که می تواند مشکلات زیادی را ایجاد کند و همکاران من تلاش می کنند تا این بیماری در جمعیت انسانی بروز نکند.

مدیر کل دامپزشکی استان افزود: شرایط اعتباری مناسبی نداریم  و اگر بخواهیم واکسیناسیون را در همه جا گسترش بدهیم نیاز به تقویت بنیه مالی است که در این زمینه رایزنی هایی با استاندار و سایر مسئولین ذیربط داشته ام.

وی تصریح کرد: در خصوص تغییر امروز باید عنوان کنم که رییس قبلی شهرستان حدود 2 دهه بود که در شهرستان فعال بودند و رضایت ستاد استان نیز همواره از عملکرد ایشان بوده است اما به درخواست خود وی قرار شد در شهرستان کوهسرخ ادامه خدمت را داشته باشند.

شریعتی گفت: هر روز با بیماری های خاصی روبرو هستیم و کمبودهای نهادها هایی مثل دارو، واکسن و ... ونیز کمبود نیرو و تجهیزات وجود دارد و همین موارد، مدیریت را سخت می کند

او در پایان یادآور شد:‌ روسای شبکه های دامپزشکی همکار بنده و سرباز فرماندار هستند که بایستی در تعامل با دیگر نهادهای شهرستان باید بتوانند اقدامات موثری را برای مردم و تولیدکنندگان انجم دهند.

در پایان این مراسم، دکتر علی گوهری به عنوان رییس جدید شبکه دامپزشکی شهرستان کاشمر معرفی شد.

برای دیدن تصاویر جلسه کلیک کنید.

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
051-37573506
04  نشانی:
خراسان رضوی-مشهد-بلوار هنرور-هنرور4 پلاك 10.2
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری