• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-04-18 11:33 Time پیگیری تاسیس شورای حل اختلاف دامپزشکی
 
مدیر پیشگیری ازوقوع جرم دادگستری استان کرمانشاه از لزوم رفع مشکلات اقتصادی و رسیدگی قاطع به تخلفات بهداشتی با همت شورای حل اختلاف دامپزشکی استان خبر داد.

به گزارش فاخته به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ، حیدری مدیر پیشگیری ازوقوع جرم دادگستری استان کرمانشاه در همایش جهش تولید در دامپزشکی و تشکیل شورای ذبح دام که امروز در سالن جلسات دامپزشکی استان برگزار شد، گفت:: هر جایی که مشکلات اقتصادی باشد، معضلات هم شکل خواهد گرفت و حوزه دامپزشکی نیز از این قاعده مستثنی نیست.

نماینده دادستان در امور ذبح و ناظر کشتارگاه‌های استان کرمانشاه بیان کرد: بایستی در راستای رفع مشکلات اقتصادی مردم تلاش کرد، مواردی از جمله کشتار‌های غیرمجاز عرضه فراورده‌های خام دامی غیربهداشتی و خارج از شبکه یکی از معضلات دامپزشکی بوده و نیازمند کار جهادی و فرهنگسازی است.

او به خدمات دامپزشکی در همه عرصه‌های فرهنگی و اجتماعی در استان اشاره و بیان کرد: درخواست ایجاد یک شعبه ویژه برای رسیدگی به تخلفات حوزه دامپزشکی و نیز پیگیری تاسیس شورای حل اختلاف دامپزشکی در راستای بررسی سریع، قاطع و دقیق به مشکلات و تخلفات بهداشتی و نیز مبارزه با قاچاق احشام از دیگر برنامه‌ها و موارد انجام گرفته است.

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
 051-37573506
04  نشانی:

مشهد- بلوار عبدالمطلب- عبدالمطلب 11- لاله 1

04   پیام کوتاه:
   30003300887766
04    ایمیل:
   info @ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری

 
شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹
 
26 - ذو الحجة - 1441
 
2020 - Aug - 15