• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-04-18 11:30 Time نحوه انجام مراسم مذهبی قربانی را در روز عید سعید قربان امسال به ستاد مقابله با بیماری کووید19 استان پیشنهاد خواهیم داد
 
مدیرکل دامپزشکی استان قم در جلسه ای با حضور نمایندگان دستگاههای مربوطه ، شهرداری و مدیریت بحران استانداری قم عنوان کرد: مراسم قربانی در روز عید سعید قربان می بایست با همکاری همه دستگاههای مرتبط و بر اساس پروتکل های ستاد مقابله با ویروس کرونای استان صورت پذیرد

به گزارش فاخته به نقل از روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان قم، دکتر مهدی رفیعی محمدی ، مدیرکل دامپزشکی استان در جلسه هماهنگی نحوه انجام مراسم قربانی در روز عید سعید قربان که با حضور نمایندگان دستگاههای مربوطه ، شهرداری و مدیریت بحران استانداری قم در محل اداره کل دامپزشکی استان تشکیل شد ضمن تاکید بر همکاری متقابل تمامی دستگاههای مرتبط با برگزاری مراسم قربانی در این روز با این اداره کل ، نظرات فنی خود را با توجه به شرایط روز کشور مطرح کرد.

دکتر مهدی رفیعی محمدی افزود: نحوه برگزاری این مراسم پس از جمع بندی نظرات حاضرین در این جلسه طی یکی دو روز آینده به ستاد مقابله با ویروس کرونای استان پیشنهاد خواهد شد.

در این جلسه مدیران عامل کشتارگاههای دام و نمایند گان مدیرت بحران ، فرمانداری، مرکز بهداشت ، بهزیستی ، کمیته امداد و شهرداری نظرات خود را ارائه دادند و مقرر شد جمع بندی نظرات به ستاد مقابله با بیماری کووید19 جهت اتخاذ تصمیم ارسال شود.

 

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
 051-37573506
04  نشانی:

مشهد- بلوار عبدالمطلب- عبدالمطلب 11- لاله 1

04   پیام کوتاه:
   30003300887766
04    ایمیل:
   info @ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری

 
شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹
 
26 - ذو الحجة - 1441
 
2020 - Aug - 15