• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-04-17 08:18 Time سرپرست اداره مدیریت نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی دامپزشکی کرمانشاه منصوب شد
 
سرپرست اداره مدیریت نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی دامپزشکی استان کرمانشاه با صدور حکمی منصوب و معرفی شد.

به گزارش فاخته به نقل از روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه، در مراسم تکریم و معارفه که با حضور همکاران اداره کل و در محل سالن جلسات این اداره کل تشکیل شد ضمن تقدیر از دکتر مهدی ظفری پور، با صدور حکمی از سوی دکتر امید حاج محمدی مدیرکل دامپزشکی استان، دکتر «رامین سمیعیان صحنه» به عنوان سرپرست جدید اداره مدیریت نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی این اداره کل معرفی شد.

در این مراسم حاج محمدی گفت: دامپزشکی متولی بهداشت بوده و نظارت های آن با سلامت شهروندان ارتباط مستقیم دارد، لذا، خدمت صادقانه به مردم توسط مسئولین، اندوخته گرانبهایی است که آرامش خاطر را به همراه خواهد داشت. وی افزود: باید در حیطه وظیفه و مسئولیت واگذار شده در دامپزشکی بر حسب وظیفه اخلاقی، عرفی، شرعی و وجدانی با تمام قوا به بهره برداران خدمات بهداشتی ارائه نماییم.

در بخشی از متن این انتصاب آمده است:

 با سلام و صلوات بر محمد (ص) و آل محمد

نظر به دانش، تجربه و تخصص جنابعالی، به موجب این ابلاغ به عنوان «سرپرست اداره مدیریت نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی» اداره کل دامپزشکی استان تعیین و منصوب می شوید.

امید است با اتکال به خداوند متعال و بهره گیری از توان نیروهای متخصص و متعهد و برنامه ریزی اصولی و هماهنگی با مجموعه ادارات در انجام وظایف محوله در نیل به اهداف عالیه سازمان دامپزشکی گامهای موثری برداشته شود.

  شایان ذکر است در آیین تودیع و معارفه از زحمات و خدمات ارزنده دکتر ظفری پور با اهدا لوح سپاس تقدیر و تشکر به عمل آمد.

گفتنی است، دکتر مهدی ظفری پور ریاست اداره مدیریت نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی دامپزشکی استان را به مدت شش سال بر عهده داشته است. همچنین دکتر سمیعیان پیش از این ریاست اداره دامپزشکی شهرستان روانسر را به مدت 15 ماه بر عهده داشت، ریاست اداره طرح و برنامه اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه و ریاست ادارات دامپزشکی شهرستان های کنگاور و صحنه از جمله دیگر سوابق سمیعیان می باشند.

 

دیدگاه (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

واقع دامپزشکی کرمانشاه به کجا میرود.
پس رفت تا کجا.

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
 051-37573506
04  نشانی:

مشهد- بلوار عبدالمطلب- عبدالمطلب 11- لاله 1

04   پیام کوتاه:
   30003300887766
04    ایمیل:
   info @ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری

 
پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹
 
24 - ذو الحجة - 1441
 
2020 - Aug - 13