• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
از سوی وزیرجهاد کشاورزی؛
Time 1399-04-02 10:28 Time مدیران وزارت جهاد مکلف به تعامل سازنده با نمایندگان مجلس شدند
 
وزیر جهاد کشاورزی در نامه‌ای خطاب به مدیران ستادی و استانی این وزارتخانه بر ضرورت تعامل سازنده با نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد.

به گزارش فاخته به نقل از خبرگزاری مهر، وزیر جهاد کشاورزی در نامه‌ای خطاب به مدیران ستادی و استانی این وزارتخانه بر ضرورت تعامل سازنده با نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد. متن نامه کاظم خاوازی وزیر جهاد کشاورزی به این شرح است:

با عنایت به پیام مقام معظم رهبری (مد ظله العالی)، به نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی و تأکید بر اینکه «اقتصاد و فرهنگ» در صدر اولویت‌های کشور قرار دارد و مجلس نقطه امید مردم و نقطه اتکاء مجریان می‌باشد، تعامل سازنده بین وزارتخانه با نمایندگان محترم برای پیشبرد اهداف و اجرای تکالیف بخش کشاورزی، رفع تنگناها و گلوگاه‌های تولید در محصولات اساسی و تبیین بسترهای اجرایی برای اقدامات آنی و امید بخش در نیل به «جهش تولید» و تأمین امنیت غذایی پایدار کشور ضرورتی بسیار مهم و راهبردی می‌باشد.

عملی شدن برنامه‌های توسعه‌ای بخش کشاورزی افزون بر تکیه بر ظرفیت‌های گسترده پخش، نیازمند ارتباط مستمر مدیران با نمایندگان محترم مردم در مجلس شورای اسلامی بوده تا با نگاهی واقع بینانه، مسائل و مشکلات این بخش با تدابیر مشترک مرتفع گردد. ضروری است ترتیبی اتخاذ گردد تا با تعامل سازنده با نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی، همچنین بازدید از توانمندی‌های مختلف بخش کشاورزی، مسائل و معضلات واقعی این حوزه تبیین و از نقطه نظرات ایشان با برگزاری جلسات هم اندیشی مستمر استفاده شود.

همچنین پیگیری و پاسخگویی دقیق به درخواست‌ها و مکاتبات نمایندگان محترم که بیشتر برگرفته از مطالبات کشاورزان می‌باشد، به صورت مستند و کارشناسی با قید فوریت با هماهنگی امور مجلس وزارت متبوع انجام گیرد. اداره کل مذکور موظف به پایش ارزیابی و عملکرد مدیران در موارد فوق و ارائه گزارش دوره‌ای به اینجانب است.

امید است با اتکال به الطاف الهی، تعامل سازنده و فراگیر و تکیه بر تلاش، تخصص و تجربه شاهد پیشرفت و توسعه همه جانبه کشور بیش از گذشته به ویژه در بخش کشاورزی باشیم.

 

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
051-37573506
04  نشانی:
خراسان رضوی-مشهد-بلوار هنرور-هنرور4 پلاك 10.2
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری

 
چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹
 
17 - ربيع ثاني - 1442
 
2020 - Dec - 02