1
2
3
پیگیری مستندسازی املاک و اموال دامپزشکی کرمانشاه نیازمند حمایت است
 
مدیرکل دامپزشکی استان کرمانشاه گفت: پیگیری مستندسازی املاک و اموال دامپزشکی استان نیازمند حمایت جدی اداره امور اقتصادی و دارایی استان است.
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-04-01 01:00

به گزارش فاخته به نقل از فرتاک نیوز،دیدار صمیمی دکتر امید حاج محمدی مدیرکل دامپزشکی با مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان صورت گرفت.

مدیرکل دامپزشکی استان کرمانشاه در این جلسه به تشریح عملکرد و اقدامات موثر این اداره کل در سال 98 پرداخت و افزود: پیگیری مستندسازی املاک و اموال نیازمند حمایت جدی است.

وی ادامه داد: در راستای اجرای بخشنامه سازمان برنامه و بودجه کشور مبنی بر فروش اموال مازاد رایزنی انجام شده و این موضوع با اصول و قوانین مربوطه انجام خواهد گرفت.

این مسؤول با اشاره به عملکرد سازمان دامپزشکی و خدمات استان در مبحث واکسیناسیون دام و طیور، تاکید کرد: تخصیص منابع مالی به صورت نقدی الزامی است، چراکه خدمات رسانی رایگان به عشایر و روستاهای دور افتاده از سوی کارشناسان دامپزشکی و اعزام آنان به مناطق دور و نزدیک ارائه می‌شود.

حاج محمدی در بخش دیگری از سخنانش به تشریح نقش دامپزشکی در راستای ارتقای بهداشت و سلامت جامعه پرداخت و بیان کرد: پرسنل این اداره کل در مبارزه جدی با کرونا بسیار پیش تاز از دیگر ارگان ها عمل کرد و برخورد جدی با متخلفان موارد بهداشتی را در دستور کار قرار دارد که در این زمینه کارشناسان تلاشگر و مدافعان سلامت دامپزشکی استان کرمانشاه کارنامه موفق و قابل قبولی را دارند و تا رفع کامل این مشکلات با بازدید مستمر و معرفی آنان به مراجع قضایی با همه توان پای کار هستند.

مدیرکل دامپزشکی استان کرمانشاه اظهار داشت: نیازمند مساعدت و تامل بیشتر همه دستگاه‌های اجرایی به ویژه حمایت سازنده اداره امور اقتصاد و دارایی استان هستیم تا بتوانیم در استان همچون گذشته خدمات مناسبی را عرضه کنیم.

امیرحمزه حیدریان مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان کرمانشاه نیز در این جلسه از عملکرد اداره کل دامپزشکی استان ابراز رضایت کرد و گفت: قول مساعدت و حمایت در راستای ارتقای سلامت و امنیت بهداشتی را می‌دهیم و این مسئله در اولویت قرار خواهد گرفت.

گفتنی است، در این جلسه صمیمی بین مدیران کل اداره کل دامپزشکی و امور اقتصادی و دارایی استان کرمانشاه مقرر شد همکاری لازم و مستندسازی املاک در راستای ارتقای سلامت و بهداشت جامعه بیش از پیش مورد توجه قرار بگیرد.

مطالب مرتبط

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
09055204638
04  نشانی:
مشهد، الهیه، سجادیه، مجتمع آرامس، تیپ یک، ورودی 2 پلاک 113
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری